Парк шкільних атобусів області поповнився ще на 20 "Богданів"

Парк шкільних атобусів області поповнився ще на 20 "Богданів"

20 нових шкільних автобусів передали районам та об'єднаним територіальним громадам Житомирщини сьогодні, 1 листопада. Тепер в області функціонує 274 шкільні автобуси.

Передача автобусів відбулася за участі голови облдержадміністрації Ігоря Гундича і голови обласної ради Володимира Ширми, а також безпосередніх користувачів нового шкільного транспорту - учнів.

Наразі, за словами очільника ОДА, 100 % школярів області, які потребують підвозу до школи, забезпечені транспортом. Щодня на Житомирщині 14,5 тис. дітей із 1010 населених пунктів підвозять до 369 шкіл.

Нові автобуси, серед яких один - для перевезення дітей з особливими потребами - закуплені на загальну суму 37,3 млн грн, з яких 26 млн - кошти державного бюджету і 11,2 млн грн - співфінансування місцевих бюджетів. Вартість одного автобуса виробництва ДП "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" - 1,9 млн грн.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up