Пакунки малюка нарешті повернули

Пакунки малюка нарешті повернули

Верховна Рада на засіданні 30 вересня прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №3006а про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка". 

Про це повідомляє Телеграм-канал «Адвокат Права».

Поза конструктивною позицією залишається лише Міністерство соціальної політики, яке досі наполягає на псевдомонетизації та пропонує батькам купувати дитячі речі втридорога з великою роздрібною націнкою. А головним аргументом Мінсоцу є: «мама краще знає, що купувати дитині».

Не враховується у цій схемі той факт, що величезна кількість мам з сільської місцевості просто не мають доступу до магазинів, де іде розрахунок терміналом. А у декого немає навіть інтернету.

Цікаво, що з 1100 магазинів, у яких Міністерство дозволило купувати товари для дитини, 1017 магазинів – філіали мережі EVA. Нам здається, чи у всій цій схемі нарешті проявляється зацікавлена сторона? 

Соціальними мережами ширяться коментарі матерів про те,  що карткою Мінсоцполітики можна оплачувати будь-яку річ з асортименту магазинів Eva: від декоративної косметики до парфумів. У той час, як у бебі боксі є тільки цільові речі для новонароджених.

Пакунки малюка нарешті повернули, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up