Онлайн-мапа безбар’єрності Житомирської громади — інструмент доступності

Онлайн-мапа безбар’єрності Житомирської громади — інструмент доступності

Безбар’єрність — один із ключових пріоритетів Житомирської громади.

Щоб зробити місто комфортнішим для всіх, створено онлайн-мапу безбар’єрності. Вона допомагає легко знаходити доступні об’єкти, такі як: заклади освіти, охорони здоров’я, соціальні служби, аптеки, житлові будинки, парки та публічні простори.

Онлайн-мапа безбар’єрності спрямована на забезпечення легкого та зручного доступу до міської інфраструктури для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Інтерактивна карта доступна на сайті ГО “ЛУН” (https://lun.ua/misto/barrier-free/zhytomyr?l=3fff...) і поступово наповнюється новими об’єктами. Вона пропонує широкий вибір функцій для користувачів:

Відео дня

• Фільтри: можна сортувати об’єкти за наявністю пандусів, їх відповідністю нормам, шириною вхідних дверей (не менше 0,9 м), шириною коридорів (не менше 1,8 м), освітленням входу та іншими параметрами.

• Деталізація: кожен об’єкт на мапі супроводжується описом і фотографіями.

• Кольорове маркування рівня доступності:

• зелений — об’єкт повністю доступний,

• блакитний — доступний частково,

• червоний — недоступний.

• Зворотний зв’язок: є кнопка «Повідомити про неточність», яка дозволяє мешканцям інформувати про оновлення чи проблеми з доступністю.

«Безбар’єрність — це не лише про архітектуру чи інфраструктуру. Це про повагу, рівність і комфорт для всіх мешканців громади. Створення доступних просторів сприяє соціальній інтеграції, покращує якість життя та робить Житомир відкритішим для всіх», — говорить Ольга Бронштейн, головна архітекторка міста.

Джерело: Житомирська міська рада

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up