Області необхідна інвестиційна підтримка

Області необхідна інвестиційна підтримка

Про це заявив  перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко на засіданні наглядової ради установи Агенція регіонального розвитку області, представників «U-LEAD з Європою» та представників офісу UkraineInvest 17 квітня.

За інформацією прес-служби обласної ради, офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) та група радників Програми «U-LEAD з Європою» зустрілись з членами наглядової ради для обговорення подальшої співпраці щодо формування системного підходу до залучення інвестицій у Житомирську область. В робочій зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, депутати обласної ради Юрій Довгополий та Сидір Кізін, представники Групи радників Програми «U-LEAD з Європою» та директор АРР Житомирської області Артем Сачук.

«Сьогодні влада розуміє, що області необхідна інвестиційна підтримка, як ніколи. Ми раді, що Житомирщиною цікавляться інвестори. Ми віримо, що спільними зусиллями можемо побудувати сильну економіку та створити робочі місця в регіоні», - наголосив Сергій Крамаренко.

Керівник з питань управління Групи радників Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер окреслив роль і функції Агенції регіонального розвитку в контексті міжнародного досвіду та зазначив важливість впровадження нової державної регіональної політики в Україні: «Реформа децентралізації дала поштовх для розвитку. Ми бачимо за короткий проміжок часу значні результати та здобутки України. Особливо радує, що Житомирська область посідає перше місце у впровадженні реформи».

На зустрічі також обговорили плани реалізації ініціативи щодо формування системного підходу до залучення інвестицій в Житомирську область та можливості співпраці з Офісом UkraineInvest за участі його представників в реалізації ініціативи.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:11 Податківці Житомирщини розповіли, де знайти актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів та єдиного внеску 14:47 У ДТП під Коростенем травмовано 5 осіб, серед них – однорічний хлопчик 14:26 На території Чоповицької громади на Житомирщині екологи виявили несанкціоноване сміттєзвалище 14:00 Прокурори оголосили про підозру жительці Брусилова, у якої вилучили 120 згортків із PVP та коноплю для перепродажу Від читача 07:58 БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ВЕСЛУВАННЯ - СИЛА РІЧОК ПОЛІССЯ 13:00 У Житомирі вшанували пам'ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені або закатовані у полоні 12:24 Впродовж минулих вихідних патрульні виявили 8 кермувальників з ознаками сп'яніння 12:01 «Тест руйнує страх»: в Україні стартував тиждень тестування на гепатити В і С 11:40 Вибухотехніки поліції знищили бойову частину ворожого БпЛА, виявлену на Житомирщині 11:18 Як зареєструватися на воркшоп з розробки Програми розвитку малого і середнього підприємництва Житомирської міської територіальної громади на 2027-2031 роки 10:57 Представники Житомирщини взяли участь у першому фестивалі «Медова ягода. Смак Полісся» 10:35 28 липня – Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами 10:14 Увага! Сьогодні буде чути вибухи 09:50 У ДТП у Коростенському районі загинув водій легковика і його пасажирка 09:22 Мешканців деяких вулиць і провулків Крошні просять зробити необхідний запас води через ремонтні роботи 09:00 28 липня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 18:20 Лише через рік і два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой Сергій Федоров 18:00 Житомир попрощався із Захисником Олександром Туровським 17:23 На водія Audi, який у неділю у Гідропарку заблокував рух тролейбусів, склали протокол 16:57 Результати додаткових сесій НМТ-2026 - у персональних кабінетах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up