Об’єднані громади Житомирщини презентували ідеї щодо ефективного поводження з відходами

Об’єднані громади Житомирщини презентували ідеї щодо ефективного поводження з відходами

В Овруцькій ОТГ триває фінальний тренінговий модуль для громад Житомирщини в рамках впровадження проєкту «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ», який буде реалізований у рамках підтримки програми U-LEAD.

 

 

Тренінг проходить протягом 25-26 червня за участю заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, - повідомляє прес-служба облради.

Під час тренінгу обрані громади області презентують підготовлені ними проєкти планів, що дозволять вирішити проблему відходів на місцях. Відбір заявок тривав протягом 13-17 травня. За результатами, конкурсна комісія визначила переможців — Овруцька ОТГ, Брусилівська ОТГ, Корнинська ОТГ, Олевська ОТГ, Лугинська ОТГ, Білокоровицька ОТГ. Найбільшу кількість балів отримала ініціатива Овруцької об’єднаної територіальної громади, а саме: «Сортувати - легко, заробляти — просто».

На думку Максима Вілівчука, для розв'язання проблеми управління відходами необхідно працювати над комплексною регіональною програмою щодо поводження з ТПВ (твердими побутовими відходами).
«Утилізація сміття має стати одним із першочергових пріоритетів розвитку для громад, задля покращення життєвого середовища людей. Спонукаючи населення до більш відповідального поводження з відходами, ми досягнемо позитивних результатів. Важливо, аби подібні ініціативи заохочували побудову дієвого партнерства місцевої влади із бізнесом та громадянським суспільством у розв'язанні проблем з відходами, мова саме про підвищення соціальної відповідальності місцевого бізнесу та налагодження міжмуніципального співробітництва», - зазначив Максим Вілівчук.

Загальний обсяг фінансування, виділенний на реалізацію ініціатив із бюджету проекту, становить близько 4,5 млн грн. За  результатами конкурсу будуть профінансовані до 15 кращих ініціатив на території обраних об’єднаних територіальних громад Волинської, Дніпропетровської та Житомирської областей України.

У заході також взяли участь народний депутат України Володимир Арешонков, керівник Овруцької громади Іван Коруд, експерти у сфері операцій із відходами та представники громад-учасників.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 У Житомирі цієї ночі через ворожі атаки 7 котелень були знеструмлені: комунальники оперативно підключили генератори 12:21 У Житомирі затримали наркодилера з пакунками психотропів 12:00 В Україні можуть переглянути правила для комендантської години 11:39 Вночі на дорогах області працювало 37 спецмеханізмів і 48 дорожників photo_camera Від читача 18:29 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 11:22 У Житомирі продовжать надавати послугу денного догляду для молоді з інвалідністю 11:00 В Овручі ворог завдав нищівного удару по об’єктах інфраструктури: для відновлення електропостачання знадобиться тривалий час 10:41 Комунальні підприємства Житомира потребують працівників: вакансії 10:19 На Житомирщині рятувальники ліквідували наслідки ворожої атаки 10:00 Відключення світла на четвер, 15 січня, — графіки 09:37 Оперативна інформація станом на 08:00 15.01.2026 щодо російського вторгнення 09:18 Ворог вночі знову атакував Житомирщину 09:00 15 січня: все про цей день, яке свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:55 Поліція охорони — поруч у потрібну хвилину: допомога на трасі Коростень–Житомир 17:27 КП «Житомирводоканал» працює у посиленому режимі, щоб забезпечити житомирян стабільним водопостачанням та водовідведенням 17:00 Житомирщина: студенти університетів області долучаються до Всеукраїнських ліг «Пліч-о-пліч» 16:39 До уваги водіїв: у міськраді нагадують, що стоянка в недозволеному місці — ризик для безпеки руху photo_camera 16:29 Хотів отримати "зимову підтримку", натомість втратив 25 тис. грн — поліція застерігає від шахрайської схеми 16:21 Казковий лютий у театрі ляльок: Житомирський театр запрошує родини на яскраві вистави 16:00 Комплексний розвиток інфраструктури, енергетики та житлово-комунальної сфери у Житомирській області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up