Новий керівник ТТУ формує команду: призначено заступника і начальника автобусного парку

Новий керівник ТТУ  формує команду: призначено  заступника і начальника автобусного парку

Новий начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик призначив заступника та начальнника автопарку.

Заступником начальника ТТУ став депутат міської ради Максим Манухін, який поділився новиною на своїй сторінці у Фейсбук:

"Вже багато хто знає, що мені запропонували посаду заступника начальника ТТУ і що я погодився. Хочу прокоментувати моє рішення. По-перше, я як депутат міської ради очолював наглядову раду у цьому комунальному підприємстві і знаю наскільки критичною там є ситуація. По-друге, я люблю наше місто і мені хочеться докласти максимум своїх зусиль, щоб життя в ньому стало комфортнішим. По-третє, те, що я є депутатом Житомирської міської ради, дасть можливість напряму спілкуватися з житомирянами, швидко реагувати на їх скарги, тим самим покращувати якість перевезень. Для мене це подвійна відповідальність.

Я бачу бажання нового керівництва ТТУ врятувати підприємство. Докладу усі свої зусилля, щоб воно процвітало!".

Начальником автобусного парку призначено депутата Житомирської райради Романа Мусійчука, який на сторінці у Фейсбук прокоментував своє призначення: 

"Отримав пропозицію від нового керівника ТТУ Євгеній Демчик очолити комунальний автобусний парк при ТТУ. Нові виклики - це завжди величезна відповідальність, перш за все перед працівниками та житомирянами. Рішення дати згоду на цю пропозицію далося мені нелегко. Знаю, що буде нелегко, знаю, будуть перепони, знаю, будуть опоненти. Але я вірю в те, що автобусний парк буде і повинен працювати для задоволення потреб житомирян, адже саме за кошт житомирян вони були придбанні".

Нагадаємо, що Роман Мусійчук є одним із засновників і головою правління громадського об’єднання «Захист прав споживачів громадського транспорту».

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up