Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші
Багатьох житомирян обурила ситуація з демонтажем нещодавно втсановлених зупинок громадського транспорту на вулиці Київській.
"Навіщо знімають зупинки, які не простояли і року?" - такі запитання ширилися соцмережеми.
Заступник міського голови Дмитро Ткачук відповів на численні запитання житомирян на своїй сторінці у Фейсбук:
"Що на місці зупинок по вул. Київській?
Кілька подібних питань отримав за минулий тиждень від людей, ще кілька бачив у фб.
Все нормально. Вздовж всієї вулиці, починаючи від майдану Соборного до вокзалу, встановлюються нові, однотипні зупинки. Перші вже встановлені. Всього буде 13 нових зупинок".



Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Alexandr NevisevichВідкати в студію !!! -
Petr VerbovskyОчередной повод получить откат -
Катерина НікіфороваОдне не зробили ,вже друге роблять.....только ні чого закінчити не можуть -
Сергій ТкаченкоЦе і є не доцільне використання коштів.