Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші

Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші

Багатьох житомирян обурила ситуація з демонтажем нещодавно втсановлених зупинок громадського транспорту на вулиці Київській.

"Навіщо знімають зупинки, які не простояли і року?" - такі запитання ширилися соцмережеми.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук відповів на численні запитання житомирян на своїй сторінці у Фейсбук:

"Що на місці зупинок по вул. Київській?

Кілька подібних питань отримав за минулий тиждень від людей, ще кілька бачив у фб.

Все нормально. Вздовж всієї вулиці, починаючи від майдану Соборного до вокзалу, встановлюються нові, однотипні зупинки. Перші вже встановлені. Всього буде 13 нових зупинок".

Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші, фото №1 на сайті 20minut.ua

Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші, фото №2 на сайті 20minut.ua

Нові зупинки на Київській демонтували, щоб ... встановити ще новіші, фото №3 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (7)
  • Alexandr Nevisevich
    Відкати в студію !!!
  • Petr Verbovsky
    Очередной повод получить откат
  • Катерина Нікіфорова
    Одне не зробили ,вже друге роблять.....только ні чого закінчити не можуть
  • Сергій Ткаченко
    Це і є не доцільне використання коштів.

keyboard_arrow_up