Спецтема: карантин

Незабаром житомиряни обиратимуть проекти Бюджету участі, які реалізують наступного року

Незабаром житомиряни обиратимуть проекти Бюджету участі, які реалізують наступного року

На сайті Житомирської міської ради анонсували старт голосування за проекти Бюджету участі, які втілять наступного року. Віддати свої голоси можна буде з 1 до 10 жовтня.

 

«Загальна сума бюджету участі у 2017 році становить понад 12 мільйонів гривень. Всього до загальноміського голосування допущено 60 проектів. Із них можна обрати 5 найкращих ідей. Проекти-переможці будуть реалізовані у 2018 році», –  йдеться у повідомленні.

Цьогоріч організатори розширили можливості для голосування, щоб якомога більша кількість людей змогли долучитися до проекту.

Відтак, обрати найкращі проекти можна двома способами – в електронному режимі або в пунктах для голосування.

Для голосування в режимі «онлайн» потрібно перейти на сайт Житомирської міської ради pb.zt-rada.gov.ua. Далі необхідно зареєструватися, у вікні реєстрації завантажити сканкопії (або фотографії) першої сторінки паспорту та документу, що підтверджує приналежність до міста Житомира (реєстрація в місті Житомирі/студентський квиток/довідка з роботи), обрати проекти зі списку і голосувати за ті ідеї, які, на вашу думку, є найпріорітетнішими для покращення міста.

Для тих же, хто бажає проголосувати «традиційно», відкрили кілька пунктів голосування (нагадаємо, що минулого року віддати свій голос можна було лише в приміщенні міської ради). Цьогоріч таких пунктів кілька –Житомирська міська рада, Корольовська районна рада та Богунська районна рада. Там для голосування потрібно показати консультанту паспорт і документ, що підтверджує приналежність до міста Житомира (ті ж реєстрацію в Житомирі/студентський квиток/довідку з роботи). Далі – все просто: обираєте проекти зі списку і голосуєте за ті ідеї, які, на вашу думку, є найпріорітетнішими.

Пункти для голосування працюватимуть з 1 до 10 жовтня: з понеділка до п’ятниці – з 10:00 по 19:00, з суботи до неділі – з 11:00 по 15:00.

«Не будь байдужим! Місто змінюєш ти!» – наголошують на сайті Житомирської міськради.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up