Наталія Остапченко провела засідання комісії з узгодження заборгованості в тарифах

Наталія Остапченко провела засідання комісії з узгодження заборгованості в тарифах

Сьогодні, 20 вересня, у Житомирській облдержадміністрації відбулося засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах.

«Це ще один важливий крок в рамках системної роботи, яка проводиться зараз за ініціативи Президента України для запобігання значному зростанню тарифів для населення та планового початку опалювального сезону», – відзначила перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Вона також додала, що зараз дуже багато буде залежати від ефективної роботи комунальних підприємств, що надають послуги населенню. Адже необхідні розрахунки та підтверджуючу документацію необхідно надати до 23 вересня.

Після узгодження розрахунків на рівні територіальної комісії, вони будуть спрямовані на державний рівень для того, щоб Уряд та депутати Верховної Ради могли врахувати потреби підприємств ЖКГ Житомирської області у компенсації заборгованості з різниці в тарифах у змінах до Держбюджету.

Це дозолить врегулювати питання заборгованості, що накопичувалась протягом 2016-2021 років, сприятиме збалансованій тарифній політиці та нормальному проходженню опалювального сезону.

У ході засідання комісії Наталія Остапченко закцентувала увагу на тому, що Президент та Уряд спільно з місцевими органами влади роблять усе необхідне, щоб не допустити значного збільшення вартості газу та опалення. Також, Верховна Рада України збільшить видатки на субсидії цього року, щоб стабільно пройти опалювальний сезон. Водночас підприємствам теплопостачання держава допоможе розібратися з накопиченими боргами за енергоносії.

Нагадаємо, що Наталія Остапченк провела брифінг щодо енерготарифів в опалювальному сезоні 2021/2022.

 

 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up