На Житомирщині вовки лякають людей

На Житомирщині вовки лякають людей

У Черняхівському районі в урочищі Вільська дача з’явилися  вовки. Дана місцина мало заліснена, відтак вовки тут – рідкість. Вочевидь, голодні часи далися взнаки і вовки почали мігрувати на південь. 

Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

Пара сіромах настільки близько підходила до сіл навіть і Житомирського району, що їх на «власні очі» бачили звичайні перехожі. Поблизу Оліївки, Кам’янки, Піщанки вовки «прогулювалися», шукаючи здобич. Враховуючи численні напади на домашніх та свійських тварин, єгерська служба та районні мисливствознавці вирішили влаштувати облаву на вовків. 

Однак, цього разу сірі хижаки «виграли» бій, їм вдалося втекти, на згадку про себе сіромахи лишили фірмовий підпис - доволі крупні сліди.

Єгері та мисливці Житомирщини попереджають всіх, хто любить гуляти зимовим лісом із собаками, не залишати «братів менших» без нагляду, бо саме собак вовки вважають за «делікатес». Як правило, вовки – відлюдники, проте суворі температурні режими беруть своє…. За день тварина має вполювати стільки здобичі, щоби з’їсти не менш ніж 2 кілограми м’яса. За рік, кажуть фахівці, вовк може спожити до однієї тони дичини. На часі у лісах «складний» сезон для парнокопитних – самки ходять вагітні і є надлегкою здобиччю для хижака.  

Нагадаємо, що у селі Обиходи Коростенського району, хижаки масово нападали на домашніх улюбленців. Мисливці помітили у тамтешніх лісах п’ятеро вовків, одного вдалося добути. 

 Уцілому, у лісах Житомирщини «мешкає» понад 200 дорослих особин, як правило, вони знаходяться на півночі області, де ліси більш густі.

Сезон полювання на вовка відкритий до кінця лютого. 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up