На Житомирщині відкрили три дитячих точки "СПІЛЬНО" від ЮНІСЕФ

На Житомирщині відкрили три дитячих точки "СПІЛЬНО" від ЮНІСЕФ

Одразу три дитячі точки "СПІЛЬНО" в один день, 22 листопада, відкрили на Житомирщині. Тепер офіційно функціонують такі простори для розвитку та активного дозвілля дітей у Ємільчинській, Олевській та Баранівській громадах.

Дитячі точки “СПІЛЬНО”– це безпечний і затишний простір для дітей. У точках працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвиваючі ігри. У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни”, - наголошує координатор крос-секторального проекту Маргарита Сіранчук.

Ключові завдання цього проекту – інформування родин з дітьми про існуючі сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми: аніматори, розваги, ігри, майстер-класи.

"Саме тут я забуваю, що за вікном війна. Я люблю приходити до дитячої точки
СПІЛЬНО"
, - розповідає десятирічна Оля.

Дівчина залюбки приходить до нової локації у місті Баранівка, аби поспілкуватися, пограти, взяти участь у майстер- класах.

Своїми враженнями також поділилася й Мілана, яка приходить майже на всі активності дитячої точки СПІЛЬНО у Баранівці. Дівчинка розповіла, що знайшла нових друзів саме тут.

"У мене тепер є троє нових друзів. І вони добрі та веселі. Нам цікаво разом
проводити час у дитячій точці СПІЛЬНО
", - каже Мілана.

Перша Дитяча точка “СПІЛЬНО” була відкрита у Житомирі ще влітку. Продовжує функціонувати у приміщенні колишнього кінотеатру “Жовтень”. Також Дитяча точка “СПІЛЬНО” діє у Бердичеві.

Скоро буде відкриття дитячої точки у Ружинській громаді, у Черняхівській громаді така локація працює у тестовому режимі. Наступні плануються у Малинській та Попільнянській громадах.

Послуги, які надаються у Дитячих точках “СПІЛЬНО”:
• психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для
дітей та дорослих, перенаправлення);
• медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або
медсестра, базове консультування, перенаправлення);
• консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у
громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих
категорій;
• групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвиваючі та освітні заняття (арттерапія, ігри).

У межах проєкту ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" за підтримки Дитячого фонду ООН - UNICEF вже забезпечив Дитячі точки “СПІЛЬНО” на Житомирщині меблями, комп'ютерною технікою, освітніми та ігровими матеріалами.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up