На Житомирщині уже є перші результати перевірок АЗС області

На Житомирщині уже є перші результати перевірок АЗС області

У рамках проведення заходів із ліквідації нелегальних АЗС на Житомирщині здійснено перевірку 275 об’єктів.

Про це йшлося 23 січня під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, - інформує пресслужба ОДА.

Він поінформував присутніх про те, що згідно щотижневого звіту станом на 22 січня в  області припинено діяльність 21 АЗС, 18 АЗС не працюють, складено 10 адміністративних протоколів, розпочато 18 кримінальних проваджень (222 об’єкти), вилучено 92 тонни пального на суму 2,1 млн гривень, нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 4,8 млн гривень та вилучено обладнання на суму 2,2 млн гривень.

Перший заступник голови ОДА також зазначив, що з метою оптимізації роботи на адреси відповідних служб було надіслано інформацію щодо акредитованих юридичних осіб, які мають право демонтувати обладнання, викачувати пальне з нелегальних АЗС та вивозити його на спеціальні майданчики з подальшим його зберіганням.

«Також хочу поінформувати, що до облдержадміністрації надійшло звернення депутата обласної ради, члена Центру – Ігоря Романського щодо перевірки АЗС, розташованих у Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98, а також у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98», – додав Володимир Федоренко.

Відповідно до щотижневої інформації Головного управління ДФС у Житомирській області АЗС у м. Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98 перевірялися 20-24 грудня 2019 року. По даних об’єктах оформлена ліцензія ТОВ «Сігнум газ груп».

Перевірку АЗС у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98 було здійснено членами Центру 5 січня поточного року та встановлено, що вона має ліцензію (ТОВ «Люкспромгаз»).

Перший заступник голови ОДА виніс пропозицію направити зазначене звернення Головному управлінню ДПС у Житомирській області для перевірки суб’єктів господарювання щодо законності отримання ліцензій на право торгівлі пальним.

На засіданні Центру також виступили представники Прокуратури Житомирської області, Головного управління ДФС у Житомирській області та Державної податкової служби у Житомирській області.

Володимир Федоренко подякував учасникам засідання за роботу, що проводиться по боротьбі з нелегальними АЗС, та наголосив на тому, що треба докласти максимум зусиль, аби у найближчому майбутньому в Житомирській області зникло таке явище як незаконні АЗС.

Нагадаємо, що на Житомирщині за телефоном (0412) 47-46-33 працює «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у населених пунктах області.  

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Спортсменки Житомирщини успішно виступили на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное 17:19 У Житомирі змінили графіки руху комунальних автобусів 17:00 На автошляху Київ-Чоп зупинили 22-річну керманичку з підробленим посвідченням водія 16:40 Екологи оцінили збитки від незаконної порубки 68 дерев у Тетерівській громаді у понад 362 тис. грн Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:20 Поліцейські завершили досудове розслідування розбійного нападу на жінку на проспекті Миру в Житомирі 16:00 Віталій Бунечко провів засідання Ради оборони Житомирщини 15:41 У Житомирі 24–25 жовтня планують провести «Поліський напівмарафон» 15:21 38-річна житомирянка під час прибирання в оселі привласнила гроші господарів - їй загрожує до 8 років позбавлення волі 15:00 15-річний житель Хмельниччини постраждав у ДТП на Звягельщині: слідчі встановлюють обставини 14:40 1-7 серпня – Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування 14:19 Житомирянку, яка реєструвала термінали Starlink для ворога, судитимуть за державну зраду 14:00 Урожай під загрозою: російські атаки портів можуть коштувати Україні мільярди доларів 12:42 Хочемо жити, як у Європі? Тоді чому перетворюємо Житомир на смітник? photo_camera 12:24 Укриття відкриті і для домашніх тварин: що передбачає законодавство 12:00 Центр підготовки громадян до національного спротиву підбив підсумки роботи 11:42 Загинули шість лебедят на Житомирщині photo_camera 11:20 Менеджмент знову №1: які ще спеціальності обирали вступники до університетів 2026 11:00 Двоє чоловіків потонули на Житомирщині протягом минулої доби: одного з них досі шукають водолази photo_camera 10:39 Смертельний конфлікт у Баранівській громаді: поліцейські затримали підозрюваного в убивстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up