На Житомирщині стартував новий набір поліцейських у територіальні підрозділи

На Житомирщині стартував новий набір поліцейських у територіальні підрозділи

Відбір майбутніх поліцейських триватиме з 12 квітня по 10 травня 2018 року. У цей період усі бажаючі можуть подати заявки та пройти передбачені законодавством конкурсні етапи.

З 12 квітня розпочався конкурсний процес заміщення 30 вакантних посад: 10 – поліцейських секторів реагування патрульної поліції (молодший склад поліції), 10 - - помічників чергових секторів реагування патрульної поліції (молодший склад поліції) та 10 – поліцейських роти конвойної служби ГУНП Житомирщини (молодший склад поліції).

Усі бажаючі служити у лавах поліції можуть ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення на офіційному веб-сайті Національної поліції України (https://nabir.np.gov.ua).

Зареєструватися і подати документи для участі у конкурсі можливо до 10 травня. Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання у липні.

З 12 квітня для кандидатів працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (0412) 40-71-27, (067) 412-62-28, (050) 440-82-36 або електронною поштою [email protected] щодня у будні з 9:00 до 17:00.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 Поліція охорони Житомирщини затримала нічного крадія з Київщини 17:00 На завтра, 30 червня, на Житомирщині можливе запровадження графіків обмежень електроенергії 16:40 Дуже спекотна погода у Житомирі наприкінці тижня зміниться більш прохолодною з дощами 16:23 На річці Гнилоп'ять екоінспектори виявили грубе порушення правил рибальства Від читача 17:25 Медіаграмотність 16:13 Через аномальну спеку на "Варшавці" утворилися «трампліни» з бетонних плит photo_camera 16:03 Командувачам армії рф повідомили про підозру за бомбардування житлового кварталу в Коростені 16:00 У Житомирі на вул. Офіцерській, 5 планують облаштувати громадський простір 15:38 У Житомирі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв " Global art fest!" 15:20 Трагедія на воді: в Бердичеві у річці Гнилоп’ять втопився 15-річний хлопець 15:00 Від початку року на водоймах Житомирщини загинули 15 людей 14:39 46 операцій після фронту: ветеран із Житомира повернувся до роботи та мріє лише про мир photo_camera 14:21 Бив родичів та співмешканку: жителя Житомирщини засуджено на один рік обмеження волі 14:00 Зайняла посаду в окупаційній владі: жительку Херсонщини засуджено до 10 років позбавлення волі 12:20 «Мрія» стала красивою крапкою 91-го театрального сезону: Житомирський театр ляльок пішов на літні канікули. ВІДЕО photo_camera 12:20 У Кодні в ДТП травмовано неповнолітню водійку та пасажира мотоцикла 12:00 Подружжя наркодилерів затримали у Житомирі photo_camera 11:40 На Житомирщині відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Конституції України 11:21 Чинного нардепа затримано за обвинуваченням в одержанні неправомірної вигоди на постачанні медичного обладнання на Житомирщині 11:00 Гороскоп на тиждень 29 червня - 4 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up