На Житомирщині розпочато набір до поліції: відкрито 50 вакансій

На Житомирщині розпочато набір до поліції: відкрито 50 вакансій

На Житомирщині розпочався відбір молодшого складу поліції. Кого чекають в поліції та які умови прийому, розповіли у Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області.

 

У вівторок, 18 квітня, розпочато конкурсний відбір працівників груп реагування патрульної поліції. Відбір оголошено через нагальну потребу працівників.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції області Артем Лисогор. Про роботу поліцейської комісії з відбору кандидатів розповів її голова Віталій Француз. Відбір майбутніх поліцейських триватиме з 18 по 28 квітня 2017 року. У цей період усі бажаючі можуть подати заяви, заповнивши онлайн-анкети.

Артем Лисогор зазначив, що неповний склад працівників груп реагування патрульної поліції став серйозною проблемою Житомирської області. Він сподівається, що у результаті такого відбору ці підрозділи працюватимуть у повному складі.

За відбір кандидатів на службу відповідатиме створена в ГУНП поліцейська комісія, до складу якої увійшли також представники громадськості. Комісія буде об’єктивно оцінювати професійний рівень та особисті якості кожного поліцейського, відповідність їх посаді та подальші перспективи у службі. Головні фактори відбору – заява, тестування, медичне обстеження, перевірка фізичної підготовки, бесіда та психологічне тестування.

Конкурсний процес заміщення містить 50 вакантних посад: 10 – працівників ізоляторів тимчасового тримання та 40 – поліцейських секторів реагування патрульної поліції.

Усі бажаючі служити у лавах поліції можуть ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення на офіційному веб-сайті Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Голова поліцейської комісії ГУНП в Житомирській області, радник Міністра внутрішніх справ Віталій Француз зауважив, що процедура відбору прозора і не передбачає стороннього впливу.

«Це вже не перший набір, тому хочу порадити кандидатам уважно ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до посади, щоб чітко усвідомити, чи хочуть та можуть вони працювати в поліції. Подати свої заявки можуть всі громадяни, які відповідають визначеним вимогам», – додав Віталій Француз.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання наприкінці червня.

Марина Михальчук

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up