На Житомирщині розпочато набір до поліції: відкрито 50 вакансій

На Житомирщині розпочато набір до поліції: відкрито 50 вакансій

На Житомирщині розпочався відбір молодшого складу поліції. Кого чекають в поліції та які умови прийому, розповіли у Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області.

 

У вівторок, 18 квітня, розпочато конкурсний відбір працівників груп реагування патрульної поліції. Відбір оголошено через нагальну потребу працівників.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції області Артем Лисогор. Про роботу поліцейської комісії з відбору кандидатів розповів її голова Віталій Француз. Відбір майбутніх поліцейських триватиме з 18 по 28 квітня 2017 року. У цей період усі бажаючі можуть подати заяви, заповнивши онлайн-анкети.

Артем Лисогор зазначив, що неповний склад працівників груп реагування патрульної поліції став серйозною проблемою Житомирської області. Він сподівається, що у результаті такого відбору ці підрозділи працюватимуть у повному складі.

За відбір кандидатів на службу відповідатиме створена в ГУНП поліцейська комісія, до складу якої увійшли також представники громадськості. Комісія буде об’єктивно оцінювати професійний рівень та особисті якості кожного поліцейського, відповідність їх посаді та подальші перспективи у службі. Головні фактори відбору – заява, тестування, медичне обстеження, перевірка фізичної підготовки, бесіда та психологічне тестування.

Конкурсний процес заміщення містить 50 вакантних посад: 10 – працівників ізоляторів тимчасового тримання та 40 – поліцейських секторів реагування патрульної поліції.

Усі бажаючі служити у лавах поліції можуть ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення на офіційному веб-сайті Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Голова поліцейської комісії ГУНП в Житомирській області, радник Міністра внутрішніх справ Віталій Француз зауважив, що процедура відбору прозора і не передбачає стороннього впливу.

«Це вже не перший набір, тому хочу порадити кандидатам уважно ознайомитися з умовами конкурсу та вимогами до посади, щоб чітко усвідомити, чи хочуть та можуть вони працювати в поліції. Подати свої заявки можуть всі громадяни, які відповідають визначеним вимогам», – додав Віталій Француз.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання наприкінці червня.

Марина Михальчук

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up