На Житомирщині проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

На Житомирщині проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

Як повідомляє відділ комунікації поліці Житомирської області, у період з 23 по 29 травня на Житомирщині, як і по всій Україні, триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Поліцейські активізували превентивну роботу із попередження смертності та травматизму внаслідок ДТП, а також закликають до суворого дотримання ПДР його учасників. 

– Поточний тиждень, з 23 по 29 травня, на всеукраїнському рівні визначений як Тиждень безпеки дорожнього руху. Поліцейські нашого регіону у цей період долучатимуться до низки профілактичних заходів, у тому числі за участі представників інших зацікавлених установ та організацій. Для найменших пішоходів за можливості ювенальні поліцейські проводять пізнавальні уроки безпеки. Також активізована рейдова робота нарядів поліцейських швидкого реагування щодо нагляду за дотриманням ПДР водіями та іншими учасниками дорожнього руху, - прокоментував начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в області Віталій Магалецький.

За інформацією поліцейських, цього року на території Житомирщини сталося 800 дорожньо-транспортних пригод, з яких 162 із потерпілими. У цих ДТП загинули 54 людини та ще понад 300 – травмовані. За аналогічний період минулого року у ДТП загинули 26 людей, а травми отримали 247. Поліцейські відзначають, що найпоширенішими причинами ДТП залишаються порушення правил маневрування, недотримання дистанції, перевищення безпечної швидкості та порушення правил проїзду перехресть. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up