На Житомирщині працює комісія Генерального штабу ЗСУ

На Житомирщині працює комісія Генерального штабу ЗСУ

Задля аналізу роботи виконавчих органів влади, місцевого самоврядування, військового управління у період з 19 по 23 серпня на Житомирщині працюватиме комісія Генерального штабу Збройних Сил України. Загалом перевірка пройде на 23 об’єктах.

 

 

Про це йшлось під час Координаційної наради з питань перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних, яка пройшла сьогодні, 19 серпня, за участю заступника голови ОДА Олексія Ясюнецького.

 

Голова комісії – начальник відділу військового обліку та бронювання мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Олександр Правдивець – зазначив, що комісія проведе перевірку стану ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних на усіх визначених об’єктах.

 

Комісія упродовж тижня проаналізує роботу посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій області, органів військового управління щодо організації і ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, вивчити проблемні питання та надати методичну і практичну допомогу.

 

Об’єкти, які перевірятимуть:

 

  1. Апарат Житомирської ОДА
  2. Виконавчий комітет Житомирської міської ради
  3. Апарат Житомирської РДА
  4. Головне територіальне управління юстиції в Житомирській області
  5. Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства
  6. Виконавчий орган Тетерівської ОТГ
  7. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова
  8. КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» ЖОР
  9. Головне управління Національної поліції в Житомирській області
  10. Житомирський національний агроекологічний університет
  11. Виконавчий орган Корчаківської сільської ради
  12. Апарат Черняхівської РДА
  13. Черняхівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Житомирській області
  14. Черняхівське відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в області
  15. Черняхівське територіальне медичне об’єднання
  16. ТОВ «Агростем»
  17. ТОВ «Аленруд»
  18. ТОВ «Агрофірма «Відродження»
  19. ПАТ «Житомирський маслозавод»
  20. ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна»
  21. Житомирський об’єднаний міський військових комісаріат
  22. Черняхівський районний військовий комісаріат
  23. Любарський районний військовий комісаріат

 

Довідково: Перевірка проводиться відповідно до пункту 2 статті 33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», пункту 74 Порядку організації та ведення військового обліку в призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2016 № 921 (зі змінами), доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України від 04.01.2019.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 У Житомирі на Київському шосе під колесами авто загинув чоловік 12:20 У Житомирі затримали лікаря під час одержання 4 тис. доларів США за сприяння в оформленні інвалідності – прокурори повідомили про підозру 12:00 Діти Героїв із Житомирщини вирушили на оздоровлення до «Артек-Прикарпаття» 11:41 У Житомирі відкрили школу операторів БпЛА: молодь навчатимуть керувати бойовими дронами. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 11:18 У Бердичеві близько 6 тисяч вірян об’єдналися у спільній молитві за Україну та справедливий мир 11:00 Гороскоп на тиждень 20 - 26 липня 10:39 На Коростенщині під час гасіння пожежі в житловому будинку рятувальники виявили тіло людини photo_camera 10:20 Без труни, без таблички, на старих дверях: моторошне поховання на Житомирщині потребує ретельного розслідування 10:00 Відійшов у вічність письменник Микола Якович Ярмолюк 09:40 Житомир четвертий день поспіль протестує: містяни знову вийшли на майдан Корольова. ФОТО photo_camera 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 20.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 20 липня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 15:57 Що таке медіація і для чого вона потрібна 13:23 Минулої доби на Житомирщині 7 разів горів сухостій, здебільшого - у Коростенському районі 12:50 Масовий збій Facebook та Instagram в Україні: користувачі скаржаться на проблеми з доступом до сервісів Meta
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up