На Житомирщині поліцейські охорони розповіли про особливості служби дітям зі сходу держави (ФОТО)

На Житомирщині поліцейські охорони  розповіли про особливості служби дітям зі сходу держави (ФОТО)

На пізнавальну та цікаву екскурсію до Управління поліції охорони області правоохоронці запросили дітлахів з родин, що вимушено переїхали до Житомира у зв’язку з антитерористичною операцією на сході країни, аби ті познайомились з їх роботою.

В управлінні поліції охорони в Житомирській області розповідають, що 15 лютого понад 30 дітей завітали до поліцейських. Знайомство розпочалося з чергової частини Управління. Побачений на власні очі процес отримання оператором сигналу тривоги з об’єкту, що перебуває під охороною, та передача  відповідного сповіщення нарядам  затримання справив неабияке враження на дітей.

 

 

Також відвідувачам запропонували потримати у руках учбову зброю, відчути на собі вагу бронежилета та каски, вдягнувши їх, і навіть сісти до спецавтомобіля.

- Знання законодавства, уміння захистити себе та інших, швидка реакція на небезпечні ситуації – це обов’язкові вимоги до поліцейського, - розповів дітям інспектор відділу кадрового забезпечення УПО Олександр Гебрич.

 

 

 

Про історію поліції охорони відвідувачі дізнались у музеї підрозділу від керівника відділу кадрового забезпечення УПО Володимира Тарадайніка. Діти мали можливість не лише роздивитись цікаві експонати, а й наочно побачити на імітаційному макеті спрацювання сигнального сповіщення у банку та процес прибуття наряду поліції.

Все це викликало в юних відвідувачів неприховані щирі позитивні емоції, адже раніше вони  здебільшого мали уявлення про службу в поліції лише з фільмів та розмов рідних чи друзів.

 

 

— Мета цієї зустрічі не просто розповісти про свою роботу, а більше — проявити увагу до дітей, яким необхідно адаптуватись на новому місці. Зацікавити їх якимись ідеями, показати небайдужість до їх проблем, відповісти на питання, що неодмінно виникають у їх віці, - прокоментував начальник УПО Ігор Товкач.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Схеми обкрадання держави та приховування прибутків Житомиргазу Схеми обкрадання держави та приховування прибутків Житомиргазу
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up