На Житомирщині 1133 зареєстрованих безробітних долучили до суспільно корисних робіт

На Житомирщині  1133 зареєстрованих безробітних долучили до суспільно корисних робіт

Станом на 23 листопада 2023 року до виконання суспільно корисних робіт, організованих у 34 територіальних громадах, долучилися 1133 зареєстрованих безробітних, - повідомили в Житомирській ОВА.

На виплату заробітної плати виконавцям робіт за рахунок коштів Фонду загальнообовʼязкового державного соціального страхування на випадок безробіття профінансовано 7,8 млн грн.

Більшість таких робіт спрямовані на надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам середовища, облаштування місць для проживання внутрішньо переміщених осіб; заготівлю дров для опалювального сезону для військових та населення; підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту, пристосування існуючих приміщень під найпростіші укриття, плетіння маскувальних сіток. Термін виконання таких робіт становить від двох тижнів до двох місяців.

З 31 жовтня цього року підвищено оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту “Армія відновлення” в півтора раза: оплата праці за виконання суспільно корисних робіт за відпрацьований повний місяць збільшується 3 6 700 грн до 10 050 грн, з 1 січня 2024 року зросте до 10 650 грн, з 1 квітня 2024 року – до 12 000 грн. Змінами визначено, що кошти Фонду також можуть використовуватися для фінансування робіт, що виконуються незайнятими внутрішньо переміщеними особами працездатного віку з числа застрахованих осіб, які не мають статусу зареєстрованого безробітного.

Відео дня

Довідково: З метою організації суспільно корисних робіт на території Житомирської області» видано розпорядження обласної військової адміністрації від 25.11.2022 Nº344. У 2023 році відповідні розпорядження видані всіма районними військовими адміністраціями. За рішеннями органів місцевої влади визначаються конкретні види робіт та спільно з центрами зайнятості організовується їх виконання.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up