На виконкомі затвердили заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України

На виконкомі затвердили заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України

Сьогодні, 7 серпня, під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення про відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України.

Цього року на житомирян та гостей міста чекає цікава та різноманітна програма святкування, - повідомляє пресслужба міськради.

19 та 20 серпня з 20.00 до 23.00 на майданчику біля кінотеатру «Жовтень» відбудеться Фестиваль документального кіно просто неба Lampa.doc.

Традиційно 23 серпня з урочистого підняття Державного Прапора України на майдані імені С.П. Корольова о 9.00 у Житомирі розпочнуться заходи до  Дня Державного Прапора. Також о 9.20 в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться відкриття виставки «Події неоголошеної війни».

В цей день відзначення продовжиться за наступним планом:

9.50-10.20  пройде урочиста хода від кінотеатру «Жовтень» по вулиці Велика Бердичівська до «Алеї Слави» на майдані Соборний.

10.30 год. на майдані Соборному покладання квітів до меморіальних стендів загиблих воїнів АТО/ООС

10.45-11.30 Переїзд до Смолянського військового кладовища

11.30 год. на Смолянському кладовищі мітинг та покладання квітів до могил загиблих воїнів АТО/ООС.

У День  Незалежності в Житомирському міському парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна:

12.00-16.00 год – рекреаційні локації на галявинах парку;

12.00-16.00 год - “Гостинна світлиця” – майстри народної творчості навчатимуть вишивці, мереживоплетінню, виготовленню оберегів,  аніматори гратимуть в народні рухливі ігри. Легенди, загадки, обряди, пісні та танці — все, як у справжній українській щедрій господі;

15.00 год Розважальна програма для сімейного відпочинку «Народжені вільними»;                                                                

17.00 год - Мистецький марафон «Українські мальви»;

19.00 год - “Танцюй драйвово! Вільно! Незалежно!”. Музичні візерунки від естрадно-духового оркестру “Сурми Полісся” та танцювального аматорського клубу “Ретро”;

20.00 год – Концертна програма «Молоді та гучні»;

В літньому театрі «Ракушка» з 16:00 до 22:00 проходитиме громадсько-мистецький фестиваль патріотичного спрямування «Покоління незалежних - 2019».

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:16 Гострі кишкові інфекції: що варто знати 13:17 Житомирські патрульні повернули додому жінку похилого віку, яка заблукала 11:13 У Житомирі художниця і волонтери розмальовують фасад Центру захисту тварин 10:45 За добу рятувальники Житомирщини ліквідували 4 займання на відкритих територіях Від читача 16:32 Безпечний запис на послуги сервісних центрів МВС: як захистити персональні дані 09:52 У Коростені поліцейські розшукують безвісти зниклу жінку, яка пішла з дому ще 13 квітня 09:08 Ракети і БПЛА: що відомо про нічну комбіновану атаку росії 09:00 25 квітня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 17:00 Лєра Мандзюк і «Культурний стендап» 27 квітня у Житомирі: «Цей вечір запам’ятають всі!» (Новини компаній) 16:45 Житомирщина вшанувала героїв Чорнобиля: 40 років пам’яті, мужності та відповідальності. ВІДЕО play_circle_filled 16:00 СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів 15:39 Протягом останньої доби на Житомирщині зафіксовано 12 пожеж сухої рослинності photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up