На території колишнього заводу «Електровимірювач» можуть створити сучасне IT-містечко

На території колишнього заводу «Електровимірювач» можуть створити сучасне IT-містечко

В Житомирі хочуть реалізувати глобальний проект і створити на території колишнього заводу «Електровимірювач» IT-містечко.

Адже в нашому місті є величезна кількість талановитих програмістів, IT-спеціалістів, дизайнерів сайту, smm-фахівців та копірайтерів, - пише Житомир online. Засновуються безліч онлайн-агенств з сотнями працівників. Але, водночас, хороші кадри виливаються закордон.

Сергій Сухомлин планує перетворити Житомир в IT-Village

Мер Житомира Сергій Сухомлин відповідально поставився до даного питання, адже це вирішить проблему про створення нових робочих місць та умов для роботи. “Сьогодні ми розглядали глобальний проект по «Електровимірювачу», щодо створення там інтелектуального середовища, з ІТ-інститутом, інжиніринговим центром, іншими просторами, коворкінг-центром і так далі. Саме підприємство готове на реалізацію проекту, плюс є ряд компаній, які вже створювали такі проекти в Україні, і вони готові робити це в Житомирі. Такі переговори я вже проводив”, – розповідає мер.

Сергій Сухомлин планує перетворити Житомир в IT-Village

Станом на сьогодні цей проект знаходиться на стадії розмов і обговорень. Є готова концепція, але до реалізації ще досить далеко і довго. “Якщо ми не будемо мріяти – не буде далі реалізації. Це перший крок, який необхідно зробити. Наступний крок – це те, що сьогодні обговорювали: ми збираємо ІТ-компанії міста Житомира, бізнес, тих, хто працює в креативній економіці, і будемо їм пропонувати цей проект. Якщо це викличе інтерес – тоді так, ідея буде реалізована.

Коментарі (14)
 • Петро Мартинчук

  Ага! Все для України...і скіко то треба для України. Запитайте у х4 докторів економіки в ЖДТУ, агро==, пед  , Що вони придумали для Житомира, а що можуть, і шо то за наука економіка - нічого конкретного....одне словоблудіє..Випусник харківського ХКУ у 1971 році став Нобелівським лауреатом..а житомирським слабо! Вони від економіки далекі!
 • Ирина Прищепчук

  Шкода , що мріі так і залишаються мріями!
 • Irinka Shkurpola

  Боже боже только этого у нас ещё не было... Стадион Спартак до сентября а этот городок к новому году!? Господа вас не тошнит от этих ваших бла бла...? Вы сначала порядок в городе реальный наведите... Например сделайте ремонт в переулке Аршеньевских... У нас капец.... Воды как в Венеции..асфальт положили от кафе полисянка.. (1 сенный) и вся вода к нам... Ливневка отсутствует. 21 век а освещения на переулке нет... Деревья есть самосады которые по закону ты сам срезать не имеешь право только город должен... А где же вы?
 • Ivan Khodakovskiy

  Кто финансирует? Меркель?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up