На території дитячого садочка знайшли стару мінометну міну

На території дитячого садочка знайшли стару мінометну міну

Подія сталася в с. Потіївка Радомишльського району.

23 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні в сільських населених пунктах Радомишльського району, - інформує управління ДСНС України у Житомирській області.

В с. Потіївка під час проведення земляних робіт на території дитячого садочка працівники натрапили на небезпечне відлуння війни. Про це вони одразу ж повідомили Службу порятунку. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як 1 мінометна міна калібром 82 мм.

Крім того, в с. Заболоть місцевий житель виявив підозрілий металевий предмет, що був схожий на вибухонебезпечний, під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці. Ним виявився 76 мм артснаряд.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Як замінити свідоцтво про реєстрацію на транспортний засіб онлайн 16:23 Як колір купальника може врятувати життя дитини 16:21 Представник Житомирщини Андрій Забігайло у фотопроєкті “Ветерани та ветеранки на публічній службі” 15:57 На Житомирщині найближчими днями прогнозують спеку до +39 С Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 15:34 Завершили масштабну модернізацію навчального корпусу Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу 15:12 Звягельській громаді завдано понад 425 тис. грн збитків під час закупівлі електроенергії – судитимуть директора комунального підприємства 15:03 У селі Сонячне відкрили нове, сучасне приміщення Центру надання адміністративних послуг 14:50 Сумна статистика: з початку тижня на водоймах України загинули 27 людей, з них 12 дітей 14:25 Волейбольна команда «Житомирської політехніки» здобула золото Всеукраїнських студентських ліг 14:00 У Житомирі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню кримськотатарського прапора 12:52 Житомирській 39-й бригаді тактичної авіації присвоєно почесне найменування — імені Героя України Олександра Довгача 12:22 Поблизу села у Бердичівському районі люди під час прогулянки виявили ручну осколкову гранату часів Другої світової війни 11:58 Три громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси 11:34 Допоможіть розшукати безвісти зниклу 36-річну Катерину Бугиру 11:14 58-річний житомирянин згвалтував неповнолітню падчерку 10:53 Віталій Бунечко: Забезпечення житлом наших захисників та підтримка їхніх родин є безумовним пріоритетом держави та обласної влади 10:28 На вулиці Жуйка - ДТП: рух частково ускладнений 10:07 Повідомлено про підозру посадовцю Держпродслужби в області в одержанні 90 тис. грн хабаря за видачу посвідчень трактористів-машиністів без навчання 09:45 Крок до безпеки: інформація про ризики вживання наркотиків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up