На Ружинщині та Любарщині запрацювали два Класи безпеки

На Ружинщині та Любарщині запрацювали два Класи безпеки

21 вересня в області відбулися урочисті заходи, що були присвячені відкриттю двох безпекових просторів для підростаючого покоління у навчально-виховних закладах.

Так, два нових Класи безпеки з’явилися в Білилівському ліцеї Ружинської селищної ради Бердичівського району та в Новочорторівському ліцеї Любарської селищної ради Житомирського району. Дійства відбулися за участю рятувальників, освітян, представників соціально-культурної сфери та керівників громад. За традицією у новостворених Класах пройшли і перші Уроки безпеки з подарунками від фахівців ДСНС. Діти отримали від партнерів ДСНС – дитячого фонду UNICEF набори наочності, навчальну продукцію з протимінної безпеки, повчальні ігри тощо.

Підростаюче покоління із захопленням розгадувало загадки, ребуси, оформлювали розмальовки, а також спостерігало за привітальними виступами команд ДЮРП. До того ж, під час безпекових заходів діти навчалися надавати першу медичну допомогу, правильно діяти при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів та при пожежі, а також ознайомилися із загальними правилами поводження на дорогах.

Відео дня

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up