На подіумі на Михайлівській презентуватимуть весільні та вечірні сукні

На подіумі на Михайлівській презентуватимуть весільні та вечірні сукні

Житомир готується відзначити День підприємця. Цього року змінено формат його відзначення, увагу зосереджено на збільшенні кола учасників заходів, тобто не лише для представників бізнесу, але й для усіх бажаючих.

Акцент зроблено на  здобутках креативної економіки, розвитку індустрії моди. А головна ідея – популяризувати місцевого виробника одягу, взуття та аксесуарів.

6 вересня на вулиці Михайлівській, біля театру ляльок, з 17.00 до 20.00 на подіумі моделі презентують дитячий, професійний, повсякденний одяг, вечірні та весільні сукні, взуття із коноплі та аксесуари (прикраси з джинсу тощо) від житомирських виробників. Під час показових виступів глядачі дізнаються про місцевих виробників, а у перервах між показами місцеві музиканти виконуватимуть світові композиції.

На сьогодні участь у заході вже підтвердили 8 житомирських підприємців, які створили власний успішний бізнес у сфері виробництва одягу, взуття та аксесуарів.

Приходьте 6 вересня на свято День підприємця у Житомирі і отримайте не лише незабутні враження від краси, але й від фантазії та епатажу місцевих виробників!

Напередодні Дня підприємця – 4 вересня – департамент економічного розвитку планує провести ще один захід - у форматі «Бізнес-бізнесу». Житомирські підприємці, які відкрили свою справу протягом останніх 3-х років, зустрінуться із тими, хто або лише планує, або вже починає підприємницьку діяльність. Молоді бізнесмени поділяться не лише власними «історіями успіху», а й першими труднощами та результатами своєї справи. Ідея цього заходу – довести: не варто боятися, щоб досягти успіху - потрібно брати й робити.

Довідково: рішення «Про відзначення Дня підприємця» прийнято відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця», на виконання Концепції інтегрованого розвитку Житомира 2030, заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Житомир на 2019 – 2021 роки, що затверджена рішенням сесії міської ради від 18.12.2018 № 1292, відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up