На початку 26-ї сесії обласної ради відзначили державними нагородами жителів Житомирщини

На початку 26-ї сесії обласної ради відзначили державними нагородами жителів Житомирщини

26-та сесія Житомирської обласної ради традиційно розпочалася із відзначення державними нагородами та почесними званнями жителів області.

Сьогодні, 17 вересня, нагороди вручали голова ОДА Віталій Бунечко та голова обласної ради Володимир Ширма, - інформує пресслужба ОДА.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указами Президента України, нагороджено:

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – члена Житомирської обласної громадської організації «Чорнобиль-Єдність-Відродження» Олександра Ковальчука.

Присвоєно почесні звання:

Заслужений працівник освіти України – завідувачу Довбиського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Баранівського району Анні Галицькій;

Заслужений вчитель України – вчителю спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С. Ковальчука Оксані Журавській;

Заслужений працівник сфери послуг України – слюсарю-сантехніку комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» Ігорю Рибачуку;

Заслужений майстер народної творчості України – майстру гончарного мистецтва Данилі Решті.

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено голову Житомирської районної ради Сергія Крутія.

Відзнаку Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» отримала методистка з шкільних навчальних дисциплін відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації Валентина Чернявська.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Будьте обережні на замерзлих водоймах — крига надто тонка! 17:27 Безоплатна реабілітація. Хто? Що? І куди? 17:00 Інтернет без світла: Пункти незламності переходять на Starlink або xPON 16:48 У Народицькій громаді місцевий 17-річний хлопець вночі увірвався в оселю сусіда і побив чоловіка і його сестру Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 16:41 Прокуратура домоглася прийняття у комунальну власність Лугинської селищної ради житлових будинків 16:22 Через дев’ять місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Олександр Заторський 16:19 Лише через рік і два місяці на щиті повернувся до рідного міста житомирянин Руслан Невмержицький 16:00 Уряд ухвалив низку рішень для здешевлення ліків і підвищення їх доступності 15:39 Новий 2026 рік прийде в Житомир зі снігом і морозом 15:21 Команда «Ветерани Полісся» підбила підсумки спортивного року 15:00 Триває збір допомоги для сім’ї Соловйових, яка втратила дитину і будинок при ударі шахеда 14:40 Бердичівлянка втратила понад 23 тис. грн, "купившись" на популярну шахрайську схему 14:21 «Індекс кави» в Житомирі дорівнює 36 грн 14:00 Зміни в календарі щеплень: про що б ви хотіли дізнатися? Опитування 12:40 В Україні посилено підтримку сімей з дітьми та працюючих батьків у 2026 році — норми Закону 12:21 У Житомирі відзначили кращих тренерів громади за підсумками 2025 року 12:00 Двоє пасажирів травмувалися у ДТП на Звягельщині, коли Lexus в'їхав у припаркований тягач photo_camera 11:39 Намагався вбити сина – жителя Житомирського району засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі 11:20 Рятувальники долали наслідки негоди: розпилювали повалені дерева і буксирували застрягле авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up