На Овруччині рятувальники відкачали біля 150 кубометрів води з приватного обійстя
1 березня о 09:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у відкачці води з приватного домогосподарства в с. Раківщина Овруцького району.
По прибуттю за вказаною адресую з’ясувалося, що через інтенсивне танення снігу затоплено подвір’я та присадибна ділянка. У деяких місцях вода сягали до 30 см. За допомогою мотопомпи рятувальники відкачали з обійстя орієнтовно 150 куб. м води, - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.
До проведення аварійних робіт залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки. О 12:47 чергове відділення рятувальників повернулося у розташування частини.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.