На Михайлівській чиновники, Віце-прем’єр і Посол Японії особисто висаджували сакури

На Михайлівській чиновники, Віце-прем’єр і Посол Японії особисто висаджували сакури

На пішохідній Михайлівській вулиці у Житомирі 25 квітня на місці прибраних під час реконструкції лип висадили одинадцять сакур. Причому висаджували їх особисто мер міста, Віце-прем’єр-міністр України і Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.

 

Одним із заходів робочої поїздки до Житомира Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі стала висадка одинадцяти сакур на Михайлівській. Разом з ним у заході взяли участь житомирський міський голова Серій Сухомлин і Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Як зазначив мер, для Житомира екзотичні дерева висотою 2-2,5 метри обійшлися ані в копійку, оскільки їх власним коштом придбав Геннадій Зубко.

«На жаль, Житомир не потрапив у загальну кількість міст, які долучаються до року Японії в Україні, але ми цю помилку виправляємо сьогодні й разом з Послом долучили Житомир сьогодні до 20 міст, які впроваджуються по цій програмі», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Також у рамках зустрічі чиновники обговорили з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні перспективи співпраці в економічному напрямку та можливості культурної співпраці. Зокрема, на початку травня в Житомирській обласній клінічній лікарні буде встановлено відеоендоскопічні системи у рамках японського грантового Проекту «Надання медичного обладнання для забезпечення потреб людей, що постраждали від аварії на ЧАЕС».

Анастасія Кузьмич

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up