На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг “Прозорість та підзвітність”

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг “Прозорість та підзвітність”

На брифінгу йшлося про діяльність робочої групи “Прозорість та підзвітність”, яка створена начальником Житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечко, та про об’єкти, на відбудову яких були спрямовані кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up