На Маликова обіцяють увімкнути опалення цими вихідними. ВІДЕО

На Маликова обіцяють увімкнути опалення цими вихідними. ВІДЕО

Під час засідання виконкому 7 листопада представника «Житомиртеплокомуненерго» буквально засипали питаннями з приводу початку опалювального сезону.   

Під час засідання виконавчого комітету з`ясувалося, що не у всі будинки міста подається опалення, зокрема підняли питання по багатоповерхівці, що на Польському бульварі, 16. Там роботи вже на стадії завершення. 
«В цю суботу ми плануємо запустити Польський бульвар, 16», – сказав технічний директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Петро Сергійчук. 
Про що ще говорили – дивіться у відео. 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up