На єдиній пішохідній вулиці Житомира запрацювали перші боларди

У суботу, 18 листопада, преставники КП «УАШ» провели пуско - налагоджувальні роботи з підключення до мережі болардів. 

 

На єдиній пішохідній вулиці Житомира запрацювали перші боларди

«Зараз вже підключили та підняли боларди з боку вулиці Лятошинського. Також до електричної мережі підключено боларди з боку Київської. Щодо підключення з вул. В. Бердичівської, то це питання часу. Така ж ситуація з вулицею з боку Скороульського, зараз боларди там опущені. Усі підприємці, які здійснюють діяльність на Михайлівській, попереджені, що боларди будуть підняті. Тому їм потрібно робити підвіз товарів або з 23.00 до 8.00 ранку, їм будуть видані пульти керування на підйом та опускання болардів, а у інший час вони повині використовувати візки, тачки тощо, щоб підвозити товар по пішохідній зоні», – розповів головний архітектор міста Юрій Безбородов.

За словами Юрія Безбородова, для отримання пультів керування болардами з підприємцями будуть укладені спеціальні угоди. І якщо вони порушуватимуть умови договору, наприклад, знехтують часовими обмеженнями, то нестимуть відповідальність, передбачену у пунктах документу.

Також незабаром на майдані Соборному та розі вулиць Михайлівської - Київської будуть встановлені додаткові антипаркувальні полусфери.

«Ці полусфери планують встановити на тротуарах, щоб машини не паркувались на новій плитці, яку нещодавно поклали. Це – проблема, тому що мастило з автомоблів тече на плитку, його потім не можна відміти», – наголосив директор КП «ЖУАШ» Сергій Янушевич.

Довідково

Болард – це автоматичний пристрій, призначений для обмеження в’їзду транспортних засобів, або резервування місць для паркування. Іншими словами, боларди – це протитаранні висувні стовпи, дорожні бар’єри, які вмонтовуються в дорожнє полотно, і (після отримання сигналу з пульта), перекривають проїжджу частину завдяки наявності висувного елемента циліндричної форми.

Алла Гетьман

Коментарі

Урочисте складання Присяги відбулося 18 травня поблизу адміністративного приміщення Головного управління Нацполіції Житомирщини.

На Житомирщину надійшли ліки проти зміїної отрути.

Кампанія з вільного вибору лікаря у Житомирі впевнено продовжується. Станом на 17 травня підписано 59058 декларацій з лікарями...

У третій четвер травня в рмках святкування Всесвітнього дня виишиванки у Житомирі відбувся «Марш у вишиванках». Участь у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up