На єдиній пішохідній вулиці Житомира запрацювали перші боларди

У суботу, 18 листопада, преставники КП «УАШ» провели пуско - налагоджувальні роботи з підключення до мережі болардів. 

 

На єдиній пішохідній вулиці Житомира запрацювали перші боларди

«Зараз вже підключили та підняли боларди з боку вулиці Лятошинського. Також до електричної мережі підключено боларди з боку Київської. Щодо підключення з вул. В. Бердичівської, то це питання часу. Така ж ситуація з вулицею з боку Скороульського, зараз боларди там опущені. Усі підприємці, які здійснюють діяльність на Михайлівській, попереджені, що боларди будуть підняті. Тому їм потрібно робити підвіз товарів або з 23.00 до 8.00 ранку, їм будуть видані пульти керування на підйом та опускання болардів, а у інший час вони повині використовувати візки, тачки тощо, щоб підвозити товар по пішохідній зоні», – розповів головний архітектор міста Юрій Безбородов.

За словами Юрія Безбородова, для отримання пультів керування болардами з підприємцями будуть укладені спеціальні угоди. І якщо вони порушуватимуть умови договору, наприклад, знехтують часовими обмеженнями, то нестимуть відповідальність, передбачену у пунктах документу.

Також незабаром на майдані Соборному та розі вулиць Михайлівської - Київської будуть встановлені додаткові антипаркувальні полусфери.

«Ці полусфери планують встановити на тротуарах, щоб машини не паркувались на новій плитці, яку нещодавно поклали. Це – проблема, тому що мастило з автомоблів тече на плитку, його потім не можна відміти», – наголосив директор КП «ЖУАШ» Сергій Янушевич.

Довідково

Болард – це автоматичний пристрій, призначений для обмеження в’їзду транспортних засобів, або резервування місць для паркування. Іншими словами, боларди – це протитаранні висувні стовпи, дорожні бар’єри, які вмонтовуються в дорожнє полотно, і (після отримання сигналу з пульта), перекривають проїжджу частину завдяки наявності висувного елемента циліндричної форми.

Алла Гетьман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up