На Донеччині загинули два воїни з Бердичівщини

На Донеччині загинули два воїни з Бердичівщини

Про це повідомляє Бердичівська районна військова адміністрація.

У боях з ворогом героїчно загинув житель села Половецьке Гришковецької територіальної громади – Павлюк Віктор Станіславович, 1974 року народження. Молодший сержант, був призваний по мобілізації 25 лютого. 

Проходив військову службу на посаді такалежника такелажного відділення, такелажного взводу самохідного артилерійського відділення військової частини А 3091. Загинув 23 квітня в районі населеного пункту Платонівка Донецької області, отримавши осколкове поранення несумісне з життям.

Вдома у Віктора Станіславовича залишилася дружина 1980 року народження та син 2004 року народження. 

Трагічна звістка надійшла до нас в Андрушівську міську територіальну громаду. Бердичівська районна військова адміністрація з сумом інформує про смерть на полі бою жителя села Гальчин – старшого солдата Рубашевського Сергія Юрійовича, 1991 року народження.

З перших днів війни Сергій одразу ж пішов добровольцем захищати  Україну. Проходив військову службу на посаді такалежника такелажного відділення, такелажного взводу самохідного артилерійського відділення військової частини А 3091.

Загинув 23 квітня в районі населеного пункту Платонівка Донецької області, отримавши осколкове поранення несумісне з життям. Неодружений, проживав разом з батьками, у яких війна забрала найдорожче – життя їхнього сина…

Співчуваємо вашій втраті та розділяємо біль скорботи. Герої на вмирають, світла пам'ять про наших земляків буде вічно жити у нашій пам’яті.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (23)
 • Наталія Фещенко

  Царство Небесне! 🙏🙏🙏 Слава Героям! Вічна та світла пам'ять! Співчуття рідним!
 • Лариса Титорчук

  Вічна пам’ять Героям. Царство Небесне. Співчуття рідним .
 • Таня Шевченко

  Вічна память героям. Царство небесне співчуття рідним.
 • Зіна Крицька

  Вічна пам'ять Героям

keyboard_arrow_up