На Алеї Слави Героїв висадили 27 дубів на честь загиблих воїнів

На Алеї Слави Героїв висадили 27 дубів на честь загиблих воїнів

На Смолянському військовому кладовищі сьогодні, у День захисника України, висадили 27 дубів в знак пам’яті про військових, що загинули.

 Алею Слави Героїв було висаджено за ініціативи матерів загиблих учасників АТО та їх побратимів у 2018 році, - нагадує пресслужба міськради. Тоді висадили 55 дубів висотою 4-5 метрів, на кожен з яких рідні загиблих пов’язали стрічку з іменем загиблого воїна. На жаль, за два роки  кількість загиблих та померлих внаслідок поранень військових поповнилася ще 27 Героями. Саме тому висадку Алеї пам’яті доповнили …

Так вирішили  депутати Житомирської міської ради 28 вересня під час 72-ї сесії міської ради.  На придбання саджанців дубів для висадки з іменними табличками загиблих з  місцевого бюджету 270 660 тис. грн.

 Схиляємо голови перед родинами  загиблих військових!!! Світла  пам’ять нашим захисникам!!!

На Алеї Слави Героїв висадили 27 дубів на честь загиблих воїнів, фото №1 на сайті 20minut.ua

На Алеї Слави Героїв висадили 27 дубів на честь загиблих воїнів, фото №2 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up