Мотивуючі таблички не вмотивували житомирян

Мотивуючі таблички не вмотивували житомирян

Днями на Замковій горі встановили креативні мотивуючі таблички. Вони, за задумом організаторів, мали б сприяти пробудженню у молоді, яка полюбляє відпочивати у цьому куточку міста, бажання прибирати за собою.

На жаль, поки що результат не такий, як очікувалося: у понеділок Замкова гора прокинулася в купах сміття, битому склі та переповнених урнах. Як розповів один з читачів, навіть один з нещодавно встановлених біотуалетів лежав на землі. Фото, які говорять самі за себе.

Житомирянам, які дивуються, чому у нас так брудно, пора засвоїти: чисто не там, де прибирають, а насамперед там, де не смітять. Хочеш жити як у Європі - почни з малого, не кидай сміття повз урну.

Коментарі (9)
 • Dmitriy

  Поясніть хто-небудь Сухомліну, що "його табличками" вакханалію і беззаконня, що відбувається в міському сквері, який належить до історичної частини міста не зупинити! Наше бидло та покидькив потрібно "виховувати" відповідно до Законів України.

  Потрібне ЩОДЕННЕ ПІШЕ ПАТРУЛЮВАННЯ ПОЛІЦІЄЮ цього скверу у вечірній та нічний час!

  Чинним законодавством України чітко дане визначення тим системним правопорушенням, які щовечора відбуваються в сквері за будинком правосуддя і визначене покарання за такі дії. Тільки патрулювання поліцією цього району міста та притягнення всіх порушників до відповідальності вірішить проблему скверу на Замковій Горі!
 • Dmitriy

  А ось і "мотивуючі таблички" від нашого "креативного мера"... Чудово! Навіть, тиждень вони не провісіли на деревах у сквері (доречі, ці таблички були ПРИКРУЧЕНІ ШУРУПАМИ до дерев). Тепер кожен моральний урод зможе, буквально, наплювати або "нассати" на такий підхід Сухомліна до вирішення проблеми міського скверу...
 • Vova Barybin

  ахахах, лопну сейчас "Мотивуючі таблички не вмотивували житомирян"😂😂👏
 • Irinka Shkurpola

  Ну если обратите внимание на мусорки то они полные прошу заметить. А остальной мусор накидали возле... Ветер дальше разносит это так! А все потому что снова комунальщики мало что придумывают в местах отдыха молодёжи... Ну а те что на газончиках любят по отдыхать прошу заметить патруль полиции где?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up