Митрополит Епіфаній відслужив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

Митрополит Епіфаній відслужив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

11 лютого у Свято-Михайлівському кафедральному соборі підправили  Божественну літургію з приводу освячення нових стінних розписів за участі його блаженства митрополита Київського та всієї України Епіфанія та єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія.

До спільної молитви за Україну та її захисників, перемогу і мир  долучилися голова Житомирської обласної ради, який нині служить у лавах ЗСУ, Володимир Федоренко, заступник голови обласної ради Володимир Ширма, депутати Житомирської обласної ради Тетяна Парфентієва, Олександр Дмитрук, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із заступником Юрієм Денисовцем, представники міської влади, громадськість. 

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко подякував його блаженству за те, що молитвою, смиренністю та мудрістю українська церква під його керівництвом протягом останніх 5 років долає нечувані виклики, надає розраду та надію вірянам під час війни. За духовне лідерство, стійкість та послідовність у захисті нашої віри.

Наприкінці богослужіння Митрополит Епіфаній відзначив нагородами за заслуги перед Помісною церквою єпископа Житомирсько-Овруцької єпархії Православної церкви України Паїсія, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору Отця Богдана та служителів храму.

Відео дня

Нагадаємо, що унікальний розпис у Свято-Михайлівському соборі, над яким працювали понад двадцять років, завершили наприкінці грудня минулого року. Роботу на основі давніх технік виконували майстри із Житомира та Києва на чолі з художником Денисом Белянським.

Джерело: Житомирська ОВА, Житомирська обласна рада

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
 • Андрій Бичков

  Ну І Що? Ох як і тяжко попику в окопах іконостасових.....
 • Vera Bobb

  Подія в Житомирі.
 • Екатерина Комарова

  Когда уже официальные лица* города, області, страны перестанут быть похожими на алкпшей- гопников?
  Скажите им - есть дресс код.!
  В костюмах они должны быть, а не в подштанниках!!
  Позорище.

keyboard_arrow_up