Митники виявили на кордоні з Білоруссю велику партію незадекларованих електротоварів

Митники виявили на кордоні з Білоруссю велику партію незадекларованих електротоварів

В пункті пропуску «Вільча» вилучено незадекларований товар, - повідомляє Житомирська митниця ДФС.

Співробітниками Житомирської митниці ДФС спільно з прикордонниками в пункті пропуску «Вільча» митного поста «Північний» зафіксовано недекларування товарів. 

Громадянин Білорусі прямував транспортним засобом з Р. Білорусь в Україну обравши смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив відсутність товарів та предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

На підставі розрахунків аналізу та оцінки ризиків транспортний засіб скеровано на смугу руху «червоний коридор» для поглибленого митного огляду, в результаті якого виявлено велику партію не задекларованих електротоварів.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбаченого статтею 471 МКУ. Громадянин Р. Білорусь порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, при ввезенні обмежених до переміщення та без належного декларування товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню при переміщенні через митний кордон України.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up