Міські депутати звернулися до обласної влади щодо надання фінансової підтримки КП «ФК «Полісся»

Міські депутати звернулися до обласної влади щодо надання фінансової підтримки КП «ФК «Полісся»

Сьогодні, 28 вересня, на 72-ій сесії Житомирської міської ради депутати підтримали звернення до Житомирської облдержадміністрації та обласної ради щодо надання фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся»

Пр це повідомила пресслужба міськради.

Депутати Житомирської міської ради звертаються з ініціативою розглянути можливість, на підставі підписаного Меморандуму  про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою та Житомирською міською радою щодо підтримки розвитку футболу на 2016-2020 рр. та обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, передбачити надання фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся» у розмірі 3,0 млн. гривень для підготовки та участі у чемпіонаті та кубку України. А також з метою планування діяльності клубу, просимо надати прогнозні показники фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся» з обласного бюджету на 2021-2023 роки.

«Ми, депутати Житомирської міської ради, від імені міської об’єднаної територіальної громади звертаємось до Вас із проханням розглянути питання щодо надання фінансової підтримки футбольному клубу «Полісся».   Цьогоріч команда здобула путівку на участь у першій лізі чемпіонату України з футболу, у якій розпочала свій виступ у сезоні 2020/2021 років.

Протягом 2018-2019 років Житомирська обласна рада активно підтримувала головну професійну команду області. Так, на підставі обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради №949 від 07.03.2018, обласною радою було надано фінансову підтримку КП «Футбольний клуб «Полісся» у розмірі 1,7 млн. грн. у 2018 та 4,0 млн. грн. у 2019 роках. Крім того, в рамках вказаної програми були профінансовані у період міжсезоння зимові збори у 2018 та 2019 роках на понад 1,5 млн. грн. та закуплено екіпірування на 300 тис. грн. у 2018 році.

Необхідність дофінансування з обласного бюджету станом на вересень 2020 року  становить 3,5 млн. грн. У свою чергу, Житомирська міська рада взяла та підтвердила свої фінансові зобов'язання на 2020 рік у розмірі 4,808 млн. грн.      

Наразі немає можливості збільшити видатки з бюджету Житомирської міської ОТГ на утримання КП «Футбольний клуб «Полісся», оскільки за рахунок бюджету також здійснюється фінансування на утримання СДЮСШОР з футболу «Полісся» та стадіону «Спартак Арена», які у 2017 році були передані у комунальну власність міста.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі футбольний клуб «Полісся» є візитівкою професійного спорту Житомирської області. А після повернення великого футболу до Житомира стадіон «Спартак-Арена» був вщент заповнений під час кожного домашнього матчу і ФК «Полісся» був найбільш відвідуваною командою другої ліги, що свідчить про величезний інтерес до професійного футболу на Житомирщині.

Зважаючи на вищевикладене, інформуємо, що за відсутності співфінансування існування професійної команди, яка презентує Житомирщину на чемпіонаті України з футболу стане неможливим.

Тому звертаємось до Вас з ініціативою розглянути можливість, на підставі підписаного Меморандуму  про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою та Житомирською міською радою щодо підтримки розвитку футболу на 2016-2020 рр. та обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, передбачити надання фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся» у розмірі 3,0 млн. гривень для підготовки та участі у чемпіонаті та кубку України.

Також з метою планування діяльності клубу, просимо надати прогнозні показники фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся» з обласного бюджету на 2021-2023 роки», - йдеться у тексті звернення.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 Водія, який у стані алкогольного сп'яніння спричинив смертельну ДТП на Коростенщині, засуджено до 8 років позбавлення волі 10:41 СБУ заблокувала мільйонну схему незаконної вирубки та легалізації комунального лісу на Житомирщині photo_camera 10:20 У ДТП біля Оліївки зіткнулися дві вантажівки: рятувальники деблокували одного з водіїв photo_camera 10:00 У Звягелі поліцейські розшукали причетного до наруги над могилою полеглого захисника України Від читача 17:45 Фішингові посилання 09:40 Вночі сили ППО збили 114 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 серпня: все про цей день, яке церковне свято, іменини дня і погода у Житомирі 17:55 Жителя Потіївської громади судитимуть за умисне вбивство своєї співмешканки 17:21 Прокуратура через суд домоглася повернення громаді земельної ділянки вартістю понад 1,5 млн грн у центрі Житомира 17:00 На Житомирщині від початку року народилося понад 3 тисячі дітей 16:40 У Корнині згоріла господарча будівля площею 100 кв. м 16:21 Житомирводоканал змінює період прийому показників лічильників 16:01 «Книжкова площа – 2026»: у Житомирі вдруге відбудеться масштабний книгообмін 15:50 Очільник ОВА Віталій Бунечко взяв участь у робочій нараді з питань зміцнення обороноздатності держави 15:43 Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради реалізовує грантовий проєкт із пермакультурного дизайну 15:19 Послаблення спеки і грозові дощі очікуються на Житомирщині уже завтра 15:00 Стартує новий набір на навчання із сонячної енергетики для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей 14:41 Ми й так сім'я: чи справді реєстрація шлюбу нічого не змінює 14:20 Привласнив 72 тис. грн під приводом встановлення вікон – засуджено до 2 років ув’язнення жителя Житомира
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up