Мінекології прийматиме пропозиції та зауваження щодо Національного плану управління відходами

Мінекології прийматиме пропозиції та зауваження щодо Національного  плану  управління  відходами

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що  від  успішної реалізації Національної стратегії управління відходами залежить  створення   нового сектору економіки України.

Про це йдеться на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

«В Україні неодмінно мають запрацювати європейські принципи поводження з відходами. 26 років найбільшою перешкодою на цьому шляху була відсутність Національної стратегії поводження з відходами. Наприкінці минулого року Уряд України ухвалив довгоочікуваний стратегічний документ. Спільними зусиллями  декількох міністерств, міжнародних організацій та громадськості Україна отримала документ, який визначить державну політику у сфері поводження з відходами в найближчі десятиліття», - сказав Міністр екології під час першого  засідання робочої групи з питань розроблення Національного плану управління відходами.

Остап Семерак наголосив, що попереду клопітка робота з розробки  Національного  плану управління  відходами, який має визначити конкретні заходи та інструменти реалізації Національної стратегії управління відходами. 

«Ми запросили представників бізнес-асоціацій, експертів  громадського середовища, міжнародних організацій та обласних адміністрацій, щоб спільно розробити  структуру  Національного  плану  управління  відходами. Цей документ має визначити  конкретні заходи та інструменти реалізації Національної стратегії управління відходами»,- сказав Остап Семерак. 

До 20 лютого Міністерство екології та природних ресурсів України  прийматиме  пропозиції та зауваження до Національного  плану  управління  відходами на e-mail: [email protected] або за телефоном (044) 206  31 65. 

Міністр також закликав представників обласних адміністрацій, експертного та громадського середовища  активно брати участь в обговоренні та  створенні української системи управління відходами. 

«Уваливши Національну стратегію ми зробили вагомий крок  у вирішенні застарілих проблем  сфери поводження з відходами. Наразі ключове завдання  адаптувати її до українських реалій. Ця сфера має всі шанси вже найближчим часом  стати інвестиційно привабливою», - сказав Остап Семерак.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:29 З полону росії повернулися ще 103 Захисники України! 17:01 Пакунок школяра: що купити і де скористатись виплатою 16:32 Російський реактивний дрон влучив у будівлю Головного управління Національної поліції в Житомирі: інформація про загиблих і постраждалих уточнюється 16:19 Систематично знущався зі своєї співмешканки: до 1 року ув’язнення засуджено жителя Житомирського району Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 16:01 «Ми допоможемо вам заробити на інвестиціях»: як розпізнати телефонних шахраїв 15:44 Фактори ризику розвитку деменції та способи їх уникнути 15:21 Спортсмени Житомирщини здобули 9 медалей на Кубку України з боротьби самбо 15:00 Екологи оцінили наслідки ворожих обстрілів Житомирщини у понад 465 мільйонів гривень 14:40 Діти Героїв із Житомирщини отримали можливість провести час у дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» 14:22 Дві житомирянки втратили від дій аферистів понад 76 тисяч гривень 14:00 У Житомирі на вулиці Вільський Шлях під колеса авто потрапив 8-річний велосипедист 12:42 Нацбанк пом’якшив валютні обмеження: як це вплине на українців 12:21 У Житомирському обласному літературному музеї відкриють експозицію, присвячену Валерію Шевчуку 12:01 У Житомирі завтра, 20 серпня, перекриють вул. Фещенка-Чопівського 11:43 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 11:38 У Коростені фахівці вимірюють рівень радіаційного фону: жителів закликають долучитися 11:00 Держспецзв’язку: Доповнено перелік забороненого програмного забезпечення та обладнання 10:40 На Житомирщині 74 заклади освіти охоплені проєктом «Служба освітньої безпеки» 10:20 Оформлював кредити на ім’я матері навіть після її смерті:43-річному житомирянину повідомили про підозру причетному
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up