Мер Житомира зобов'язав головного архітектора консультувати підприємців з приводу зовнішньої реклами

Мер Житомира зобов'язав головного архітектора  консультувати підприємців з приводу зовнішньої реклами

Дану ініціативу міський голова Сергій Сухомлин озвучив під час засідання міськвиконкому 6 вересня.

Під час розгляду питання про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, член виконкому Руслан Годований зауважив, що підприємці не можуть отримати консультацій з приводу оформлення зовнішньої реклами у Центрах надання адміністративних послуг.

У відповідь на це міський голова доручив новопризначеному головному архітектору Юрієві Безбородову розробити попередній механізм по затвердженню зовнішньої реклами. Як варіант — підприємці зможуть надсилати макети на електронну пошту і отримуватимуть консультації та зауваження онлайн, а не після розміщення реклами.

Також Сергій Сухомлин порадив директору департаменту містобудування та земельних відносин Безбородову зібрати агенції Житомира, які займаються зовнішньою рекламою, і пояснити їм архітектурну концепцію міста.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up