Марина Порошенко привезла до Житомира «Книгу миру»

Дружина Президента Марина Порошенко разоми з маленькими житомирянами продовжили заповнювати сторінки дитячої книги та створили розділ Житомирської області в загальнонаціональному проекті.

 

 

Марина Порошенко привезла до Житомира «Книгу миру»

Сьогодні, 7 квітня, дружина Президента України пані Марина Порошенко завітала до міста Житомир. Спочатку голова «Фонду Порошенка» відвідала житомирський екологічний ліцей №24, де на неї чекали діти учасників АТО.

У проекті «Книга миру» заповнити сторінки сімейними фото та написати побажання -мали змогу діти учасників АТО. Це десять учнів ліцею,а загалом тут  навчається 79 таких учнів.

За словами першої леді, усі записи до цієї «Книги» складають єдину дитячу молитву за мир і спокій в Україні. Книга вже побувала у багатьох обласних центрах і навіть закордоном. Це національний проект, покликаний об’єднати дітей зі всієї України довкола таких понять як дружба, любов і мир.

«Благання про мирне небо над головою та єдність українського народу звучать в усіх регіонах України – від чистих і щирих сердець дітей, чиї батьки захищають державний кордон», - відзначила Марина Порошенко.

Заповнювати сторінки «Книги миру» розпочала десятирічна Анна Литвинчук, батько якої військовослужбовець і вже 6 раз побував в АТО. Дівчинка прочитала власний вірш, в якому молила, щоб війна закінчилась якнайшвидше.

Анна розповіла, що Марина Порошенко оцінила її вірш і попросила цінувати і берегти свою родину.

«Я дуже люблю свою країну, родину, і я щаслива, що народилася саме в Україні. Я і мій молодший братик проживаємо лише з татом, тому завжди дуже переживаємо,коли його немає вдома.», - додала школярка Анна Литвинчук.

Діти наклеїли в «Книгу Миру» фотографії своїх батьків та підписали їх.

Житомирщина - 12 регіон, де перша леді побувала з таким візитом. «Книга миру» вже відвідала Тернопільську, Луганську,Донецьку,Запорізьку, Дніпропетровську, Полтавську, Сумську, Миколаївську, Івано-Франківську, Черкаську і Чернігівську області.

Марина Михальчук

Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up