Корупцію потрібно очолювати - Пропозиція Сергія Сухомлина!

Корупцію потрібно очолювати - Пропозиція Сергія Сухомлина!

Ще одна ПРОПОЗИЦІЯ по розкраданню бюджетних коштів Сергія Сухомлина.

Сьогодні в інтернеті набрали великої популярності відео ролики, де Анатолій Почечун, як кандидат в мери міста Суми розповідає про те як він збирається розкрадати бюджетні кошти, коли його оберуть мером міста, але таке вражання, що автор цих роликів просто порадує чинного мера міста Житомира Сергія Сухомлина, який вирішив балотуватися на другий термін і представив свою Пропозицію, в якій так і показує, що він і надалі хоче витрачати бюджетні кошти на фінансування своїх підприємств, робити реконструкції об’єктів в тридорого, використовувати аеропорт у своїх особистих цілях та надалі ЦАРЮВАТИ в місті, де закон діє на всіх, окрім нього та його оточення.

Розгляньмо ще одну ПРОПОЗИЦІЮ по розкраданню бюджетних коштів Сергія Сухомлина.

Нещодавно було багато яскравих дискусій стосовно проєкту реконструкції Нового бульвару в Житомирі, які висвітлювались в засобах інформації. Була досить непогана стаття в телеграм каналі «Смотрящий Житомира» https://telegra.ph/Rekonstrukciya-Novogo-bulvara-v-opasnosti-iz-za-halatnosti-vlastej-08-04, де автор статті оприлюднив інформацію стосовно порушення законодавства, а саме:

Виявилось, що міська рада навіть не відводила земельної ділянки на Новому бульварі (відсутній кадастровий номер), стає питання: як встановити межі Нового бульвару, де відбуватиметься реконструкція та які існують обмеження щодо використання цієї землі.

Містобудівні умови та обмеження на проєктування об’єкту реконструкції видані 22.06.2020 року без необхідних на це документів, а що ж тут дивуватися, коли директор Департаменту містобудування Ігор Блажиєвський виконує любі незаконні забаганки міського голови. А сам тендер на виконання робіт по розробці проєктної документації підписаний 10 квітня 2020 року, виконавець робіт з розробки проєкту, ну дуже відома фірма, «Архітектура плюс Дизайн», засновником якої є дружина мера Світлана Сухомлин та бізнес-партнер Олександр Рабінович, лише нещодавно, у зв’язку з низкою скандалів, в даному підприємстві були змінені його засновники https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=19644203&tb=history.      

Взагалі, якщо робити, як цього вимагає закон, то спочатку відводиться земельна ділянка, затверджується проєкт землеустрою, потім видаються ВИХІДНІ ДАНІ (містобудівні умови та обмеження на ПРОЄКТУВАННЯ та технічні умови), ну а потім сам тендер на виконання робіт.

Доречно зазначити, що в самому договорі підряду № 13 від 10 квітня 2020 року на виконання проєктних робіт зазначається, що проєктна документація на будівництво об’єктів розробляється згідно з умовами містобудівної документації, вихідних даних на проєктування, дотриманням вимог законодавства та будівельних норм.

І що ми маємо? Ми маємо проєкт, який було зроблено за 507 000 грн, який виконано суто з фантазії проєктанта, а не відповідно до вимог законодавства та будівельних норм, тому в нашому місті все робиться через місце на якому і сидить Сергій Сухомлин.

А, до речі, забув сказати, що для того, щоб міський бюджет не розслаблявся, Управління капітального будівництва уклало ще один договір підряду № 12від 10 квітня 2020 року на виконання проєктних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт території благоустрою майдану ім. С.П. Корольова в м. Житомирі», вартість робіт 530 000 грн. Ну а що, 500 тис. туди, 500 тис. сюди, бізнес має розвиватись, ось тільки бізнес особистий і за кошти громади.

Ми пропустимо всі перепалки на сесіях міської ради, депутатських комісіях стосовно цієї реконструкції на Новому Бульварі, але єдине, що точно можу сказати, що під час Всесвітньої пандемії, нестачі бюджетних коштів та скрутного фінансового становища витрачати такі великі кошти на реконструкцію, не досить раціонально.

Але цинічність цієї реконструкції починається саме з тендеру на виконання будівельних робіт. Поїхали!!!

В самому тендері взяли участь дві будівельні фірми, які фігурують у великому кількості кримінальних проваджень та скандалів стосовно поганої якості виконання будівельних робіт: ПРБФ «Комунальник» (реконструкція «Спартак Арени» вартість якої збільшилась в тричі, а сам стадіон лише частково введений в експлуатацію, ремонт басейну в НВК № 25, який триває з 2013 року) та ТОВ «УК «Комфорт-Буд», який будував, будував «Європейський сквер» на Покровській, 131, але так і не побудував: https://www.zhitomir.info/news_186791.html. Щоб описати всі «РОБОТИ» цих підрядників не вистачить і десятка статей, але зупинився саме на так званому «Європейському сквері» не просто так.

Вдаватися в усі подробиці проведення тендеру ми не будемо, а розглянемо саму суть всієї зухвалості та усвідомлення безкарності посадовців міської ради та підрядника.

24 липня 2020 року Управління капітального будівництва ЖМР на чолі з начальником В’ячеславом Глазуновим оприлюднило тендерну пропозицію на «Реконструкцію території благоустрою бульвару Нового в м. Житомирі» вартість якої складає 22 255 810, 00 грн, але звідки ж взялась така орієнтовна вартість робіт, коли в матеріалах кошторису відсутні будь-які розцінки вартості робіт, з цього приводу Антимонопольний комітет і надіслав до УКБ запит про надання пояснення. Добре, а як тоді учасники тендеру визначались з цінами, чому вони не були розміщенні в самому тендері?

Йдемо далі, переможцем Тендеру стала ТОВ «УК «Комфорт-Буд», з якими і був укладений договір підряду № 47 від 28 вересня 2020 року.

Директор ТОВ «Комфорт-Буд» Станіслав Балакішієв надав документи підтвердження виконання аналогічних робіт, відповідно до умов тендеру, і в першому ж документі ми бачимо договір підряду № 142 від 6 серпня 2019 року на «Реконструкцію території благоустрою з влаштування скверу за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 131», Так, це саме той «Європейський сквер» (посилання: https://opendatabot.ua/court/88889527-ae0bf23b650ffa2679ef1e331d25a30b)

Але наступний документ показує весь рівень цинізму та відчуття безкарності Управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради, а саме: Лист-Відгук по «Реконструкції саме того Європейського скверу» від 14 серпня 2020 року № 580 підписаний виконуючим обов’язки УКБ Діхтяр О.В., незважаючи, що сквер так і не був реконструйований, УКБ підтверджує, що підрядник ТОВ «УК «Комфорт-Буд» Договірні зобов’язання виконані своєчасно, Зауважень або претензій щодо виконання робіт немає.

УКБ підтверджує, що підрядник ТОВ «УК «Комфорт-Буд» під час виконання договору зарекомендував себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби Замовника та якісно виконувати роботи.

Відмінною рисою ТОВ «УК «Комфорт-Буд» є високий професіоналізм, організованість працівників компанії.

З огляду на це зображення видно весь професіоналізм цієї компанії.

Але ж чому правоохоронні органи так гальмують розслідування?

Цікавий момент, що син директора Балакішієв Микола Станіславовичсупер- Мега професіональної фірми працює в Національній поліції в Житомирській області та перебуває на посаді старшого оперуповноваженого Управління Стратегічних розслідувань.

(https://declarations.com.ua/declaration/nacp_fb6650e7-ee37-403e-9654-fecf4bba4f85), а це саме той відділ, який і повинен боротися з економічною злочинністю.

Вишенькою на торті буди те, що в реєстрі дозвільних документів ДАБІ (https://dabi.gov.ua/declarate/list.php) дозволу на початок будівельних робіт у ТОВ «УК «Комфорт-Буд» не виявлено, але це не завада для УКБ, щоб оплатити 5 334 547,74 грн 07.10.2020 року на придбання матеріалів для виконання робіт.

Сергій Сухомлин просто насміхається над громадою міста, якій чітко показує, що йому байдуже на правоохоронні органи й закон, він що хоче те й буде робити з містом та його бюджетом, ось така вона ПОЗИЦІЯ партії «Пропозиція». А на останок: Анатолій Почечун мирно курить в сторонці, бо той тільки каже, що буде робити, а наш робить і хоче ще! 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (38)
 • Тетяна Скородєд

  Очередная агитка!!!
 • Володимир Гарбовський

  Люди схаменіться і подивіться на в коло себе, ні один мер міста які були до Сухомліна С.І. стільки не зробив для Житомирян досить поливати брудом , а даже тільки спочатку обіцяють ,а після всього розводять руками. Вибачте але людина щось робить.

  Натали Павловская reply Володимир Гарбовський

  Ні один мер до цього Сухомлина не влаштовував масові отруєння людей, як зробив цей мер-вбивця Сухомлин на проспекіт Незалежності, 29. Ця незаконно збудована(за окремим рішенням суду від 01.07.2020) АЗС перетворила самий великий дитячий майданчий під травою на газову камеру , а разом з майданчиком у цій страшній газовій камері  опиниличь 3 перші поверхи жилих будинків.  Злочинець Сухомлин не виконує рішення суду, який зобов'язав його покарати посадових осіб ЖМР винних у ваданні документів на цю страшну АЗС.

  А ще дуже цікаво було б дізнатися, пишуть "стільки зробив", але не пишуть що саме.
  Епіцентр два роки не платив до міського бюджету за землю, Максим Мелешко через суд змусив "Епіцентр" сплатити борг 8 мильйонів гривень, а що у цей час робив "проползит" Сухомлин - Н І Ч О Г О
 • Натали Павловская

  3,14 бачила на Крошні, як люди позривали усі плакати цієї "проползиції" і це не тільку у мікрорайоні міськмолзавод. Обурені люди, навіть, слів не можуть підібрати для ганьби цього "проползита" Сухомлина та його "проползитської" команди. До команди Максима Мелешко ставляться з повагою, а ті, хто ще не знав про нього цікавляться, задають питання. Навіть бабусі, які з початку казали, "ми не підемо голосувати", після розповіді про роботу Максима Мелешка, кажуть, "зможу піду, не зможу, все одно піду голосувати" ЛЮДИ ВІРЯТЬ МАКСИМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В мене, після агитації 14 на Крошні, немов крила виросли, ТАКА ПІДТРИМКА!!!!!!!!!!!!

  Елена Ловыгина reply Натали Павловская

  Олег Приймачук , щось я не бачу,щоб вас це хвилювало по іншим дописувачам

  Олег Приймачук reply Натали Павловская

  Natali Pavlovskaya а що це немає фото у профілі?
 • Михаил Гладкий

  Сухомлін - кращий міський голова Житомира за всі роки незалежності. А Новини Житомира - це говносайт по принципу, хто платить, той і його має.

  Натали Павловская reply Михаил Гладкий

  Ні один мер до цього Сухомлина не влаштовував масові отруєння людей, як зробив цей мер-вбивця Сухомлин на проспекіт Незалежності, 29. Ця незаконно збудована(за окремим рішенням суду від 01.07.2020) АЗС перетворила самий великий дитячий майданчий під травою на газову камеру , а разом з майданчиком у цій страшній газовій камері опиниличь 3 перші поверхи жилих будинків. Злочинець Сухомлин не виконує рішення суду, який зобов'язав його покарати посадових осіб ЖМР винних у ваданні документів на цю страшну АЗС. А ще дуже цікаво було б дізнатися, пишуть "стільки зробив", але не пишуть що саме. Епіцентр два роки не платив до міського бюджету за землю, Максим Мелешко через суд змусив "Епіцентр" сплатити борг 8 мильйонів гривень, а що у цей час робив "проползит" Сухомлин - Н І Ч О Г О
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up