Комунальники розповіли, куди житомирянам після свят подіти ялинку

Комунальники розповіли, куди житомирянам після свят подіти ялинку

Незабарам настане Старий Новий рік, після чого люди масово почнуть розбирати свою новорічну красуню. Куди подіти деревце, коли воно вже виконало свою святкову функцію, розповіли в управлінні комунального господарства.

Зі слів керівника управління комунального господарства міськради Олександра Марцуна, після свят новорічні ялинки забиратимуть на утилізацію.

«Зазвичай люди викидають ялинки (негабаритні побутові відходи) поряд зі сміттєвими баками. Далі працівники ЖЕКу збирають їх і вивозять на звалище твердих побутових відходів. КАТП-0628 має подрібнювач, він їх подрібнює і використовує для опалення своєї бази. Також ЖЕКівці поінформовані, що якщо машина завантажена тільки одними ялинками, то можна привезти їх на територію підприємства «Зеленбуд», у них теж є подрібнювач, вони його перерубують на щіпу і використовують для опалення теплиць», - повідомив Олександр Марцун.

Тож житомирянам не потрібно хвилюватися, куди подіти свою новорічну красуню, а з впевненістю виносити до своїх сміттєвих контейнерів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up