Командир танка Олександр Шахрай разом зі своїм екіпажом загинув три роки тому

Командир танка Олександр Шахрай разом зі своїм екіпажом загинув три роки тому

У танк потрапив ворожий снаряд, через що здетонував боєкомплект.

Олександр Шахрай народився 17 лютого 1984 року в мальовничому с.Левків під містом Житомиром у робітничій родині. Хлопчик швидко навчився виконувати будь-яку чоловічу роботу, якої в селі  завжди вдосталь, був слухняним і самостійним.

Однокласники та вчителі Левківської загальноосвітньої школи пам’ятають Сашка спокійним, товариським, надзвичайно добрим, щирим та щедрим. Після школи хлопець навчався у Жи- томирському будівельному коледжі. Був призваний на строкову службу до армії, відслуживши у танкових військах, повернувся на навчання. Потім працював за спеціальністю, любив свою роботу, у питаннях будівництва і ремонту завжди вмів знайти вірне рі- шення, тому до його фахової думки завжди дослухалися колеги. У 2012 році народилася молода сім’я. Для дружини Валентини Олександр назавжди залишиться романтиком, мрійником і в той же час мужнім і розсудливим. «Він знав, що я боюся висо-  ти, і освідчився у коханні на даху багатоповерхівки. Це було так незвичайно: квіти, свічки, нічне небо і чудовий краєвид рідного міста… З ним я нічого не боялася.» Скільки планів на життя було в Олександра з дружиною: чудові діти, затишний дім, збудова- ний власними руками, улюблена робота…

Повістка про мобілізацію прийшла в сім’ю Шахрай у березні  2014 року.  Олександр не  залишився осторонь, не ховався. Потрапив у 30-ту окрему механізовану бригаду, спочатку був призначений навідником у танковому екіпажі, а вже через три місяці став командиром. Під час перебування у зоні військових дій Олександр завжди був патріотично налаштований, не жалівся і не шкодував про свій вибір, не ховався за спинами побратимів, з гідністю ви- конував свій військовий обов’язок перед Батьківщиною.

29 січня 2015 року близько 13-ї години в танк, який знаходився на вулиці Нєкрасова у м. Вуглегорську Донецької області, потрапив ворожий снаряд, а від нього здетонував боєкомплект танка. Командир танка Шахрай Олександр Васильович загинув разом зі своїм екіпажем.

Посмертно Указом Президента України Олександр Шахрай нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам'ять героям!

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up