Керівники області та міста провели зустріч з послом США Марі Йованович

Керівники області та міста провели зустріч з послом США Марі Йованович

Як повідомила прес-служба ОДА, у зустрічі, яка відбулася 30 травня, взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма та міський голова Житомира Сергій Сухомлин.  

«США – країна, яка за потреби завжди підставляє нам плече задля забезпечення миру. Ми це цінуємо і хочемо посилювати не лише політичне взаєморозуміння, а й економічну співпрацю. Вже за 1 квартал цього року ми у 3 рази збільшили експортні поставки до США – до 0,9 млн дол, на 30% зріс імпорт. Ми відкриті до інвесторів, і у прямому й переносному сенсі готові водити їх за руку, аби мінімізувати бюрократичний вплив», – зазначив Ігор Гундич.

За його словами, сьогодні на Житомирщині успішно діють 13 підприємств із прямими інвестиціями із США. Найбільші з них – компанія «Монсанто», яка планує відкрити найбільш сучасний у Європі насіннєвий завод.

«На Житомирщині ми дійсно бачимо дуже багато економічних можливостей для співпраці. І готові розширювати її, тому, якщо у вас будуть якісь пропозиції, ви обов’язково нам повідомляйте», – наголосила Посол США.

Також вона пообіцяла співпрацю у наданні освітньої допомоги психологам, які працюватимуть у «Домі ветерана», що реалізовується на Житомирщині, сприяння у розвитку Музею космонавтики та посилення співпраці з викладачами англійської мови – носіями мови – для навчання дітей у школах.

У рамках зустрічі голова ОДА познайомив Марі Йованович з процесом та результатами реформи децентралізації на Житомирщині, змінами у наповненні бюджетів громад та наданими їм повноваженнями.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Довгий шлях до рівності в правах Довгий шлях до рівності в правах
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up