Кадастрові реєстратори Житомирщини з початку року зареєстрували понад 3200 земельних ділянок

Кадастрові реєстратори Житомирщини з початку року зареєстрували понад 3200 земельних ділянок

У Житомирській області з початку року до Центрів надання адміністративних послуг від громадян та юридичних осіб надійшло 7264 заяви щодо ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів із ДЗК та реєстрація земельних ділянок. Державні кадастрові реєстратори зареєстрували 3254 земельних ділянки та видали 2216 витягів із кадастру.

Найбільшу кількість ділянок внесли до ДЗК в Овруцькому (794), Черняхівському (384) та Житомирському (254) районах області.

Спеціалісти землевпорядної служби області також надали 235 онлайн-витягів з Державного земельного кадастру, заяви на які надійшли через мережу Інтернет. Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Вартість послуги з 1 січня 2017 року складає 80 гривень. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:20 За сприяння у незаконному перетині кордону 23-річного житомирянина засуджено на 5 років позбавлення волі 12:00 В Овручі через опади затопило підвал допоміжної будівлі церкви: рятувальники викачали близько 200 куб. м води photo_camera 11:39 На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся» 11:20 На 70 % перевірених об’єктів водопостачання виявлено порушення Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 11:00 Нічна ДТП в Лугинській громаді: автомобіль збив лося  тварина загинула, пасажирка в реанімації 10:39 На Житомирщині посилюють підготовку до забезпечення безперебійного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроенергії 10:20 В Ушомирській громаді через негоду та різкий підйом води в річці Уж підтопило двадцять житлових та господарських будівель photo_camera 10:00 Близько 20 ударів ножем: у Житомирі 38-річний чоловік напав на колишню співмешканку просто в її офісі 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 10.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 10 червня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:54 Упродовж доби рятувальники чотири рази виїжджали на прибирання аварійних дерев 17:34 До державної освітньої екосистеми Мрія вже підключилися 153 школи Житомирської області 17:00 У Житомирі вперше провели майстер-клас з діагностики та хірургічного лікування гіпертрофічної кардіоміопатії. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 16:41 Що варто знати про роботу Центру захисту тварин у Житомирі 16:21 У Житомирі в останню путь провели Захисника Дмитра Ганжу 16:00 На Коростенщині при зіткненні з автомобілем травмувався мотоцикліст 15:40 Освітяни та молодь Житомирщини долучилися до конференції «Освіта нової України 2.0» 15:21 Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування 15:00 Державні контролери: чому не зупиняється розкрадання на відновленні photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up