Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня

Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня

Традиційно починаємо новий тиждень з астрологічних порад!

ОВЕН

Має сенс приділити увагу самопізнанню, роботі над собою, аналізу своїх слів та вчинків. Тиждень ідеально підійде для самовдосконалення.

ТЕЛЕЦЬ

Відео дня

Проведіть тиждень максимально активно, не упускаючи всіх можливостей, що відкриваються перед вами. Єдине обмеження – уникайте авантюр.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтеся зосередитися та направити всі сили на максимально ефективне проведення часу, зосередившись на професійній сфері.

РАК

Тиждень насичений подіями, переважно позитивними. Ви просто зобов'язані використовувати всі можливості, що відкриваються перед вами.

ЛЕВ

Протягом тижня ви відчуваєте приплив життєвих сил, збільшується концентрація, з'являється здатність до багатозадачності. 

ДІВА

З одного боку, енергії планет допоможуть вам розкрити заховані глибоко таланти, а з іншого – мучитимуть ваш розум протиріччями.

ТЕРЕЗИ

З'являється схильність робити необачні вчинки та говорити необдумані слова, а за хвилину жалкувати про свою поспішність.

СКОРПІОН

Повня зарядить вас бадьорістю та бажанням реалізувати свій потенціал. Не відмовляйте собі в задоволенні пробігтися магазинами.

СТРІЛЕЦЬ

У день повні варто навіть через силу змушувати себе бути м'якшими і уважнішими до оточення. Зважайте на думку та потреби інших людей!

КОЗОРІГ

Рідкісна можливість надається найближчими днями – нарешті ви відпочинете і наберетеся сил перед новим цікавим періодом.

ВОДОЛІЙ

Провести тиждень в активному спілкуванні, оточивши себе і однодумцями, і незгодними з вашою думкою, буде максимально правильним та ефективним.

РИБИ 

Тиждень особливо сприятливий для тих, хто перебуває в пошуку другої половини або хоче суттєво покращити стосунки з теперішнім партнером.

Джерело: ТСН

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up