Гороскоп на тиждень 18 - 24 вересня

Гороскоп на тиждень 18 - 24 вересня

Астрологи розповіли, що пророкують зірки з 18 по 24 вересня всім знакам зодіаку.

ОВЕН

У професійній сфері виникнуть різні перешкоди та проблеми, які вимагатимуть невідкладних рішень. Перечекайте час з мудрістю. 

ТЕЛЕЦЬ

Відео дня

Зірки зараз сприяють серйозним стосункам і застерігають від романів на стороні. Навіть за легкий флірт друга половинка може не пробачити.

БЛИЗНЮКИ

Беріть ініціативу у свої руки, пропонуйте нововведення партнерам та керівництву. У бізнесі зараз саме час розширюватися.

РАК

Зараз час записатися на навчальні курси, щоб підвищити свою кваліфікацію. Знайдіть собі справу до душі, яка приноситиме додатковий дохід.

ЛЕВ

Невеликі неприємності загрожують підприємцям, котрі давно відкладали вирішення фінансових проблем. Стежте за витратами. 

ДІВА

Зірки не рекомендують заводити новий роман, якщо налаштовані на тривалі стосунки. Нині вам трапляються несерйозні претенденти.

ТЕРЕЗИ 

Родини будуть зайняті побутовими турботами та турботою про дітей. Рівень доходів зараз буде залежати від вашої розсудливості.

СКОРПІОН

Значно підвищується ваша активність, тому вам складно прийняти затримки ваших задумів. Головне – ви рухаєтеся у правильному напрямку.

СТРІЛЕЦЬ

Ви сповнені енергії та готові рішуче діяти. Беріть ініціативу до своїх рук, пропонуйте новаторські ідеї начальству. 

КОЗОРІГ

Заплановані проєкти розвиваються дуже повільно, доводиться постійно повертатися до тих самих питань, вносити корективи у свої плани.

ВОДОЛІЙ

Для сімейних стосунків досить складний період. Творчість та активний відпочинок чудово позначаться на усіх життєвих сферах.

РИБИ

Ви зможете розраховувати на покращення у фінансовій сфері. Заплановані поїздки відбудуться вдало. Якщо щось не вдається, краще зачекати.

Джерело: ТСН

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up