Гороскоп на тиждень 1 - 6 квітня

Гороскоп на тиждень 1 - 6 квітня

У період коридору затемнень всім слід бути виваженими і обережними.

ОВЕН

Ваші запити зростають, але зайва вимогливість не приведе до хорошого результату. Контролюйте емоції — і зможете «згорнути гори». 

ТЕЛЕЦЬ

Відео дня

Тиждень принесе розчарування: здаватиметься, що вас недооцінюють, бажання не задовольняються належним чином тощо. 

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ви схильні піддаватися слабкостям, значно витратитися, заїдати невдачі, розчинитися у задоволеннях та лінощах. 

РАК

Монотонність життя дратуватиме. Привіти з минулого дуже стомлюють. Гарний час для перегляду взаємин із людьми загалом. 

ЛЕВ

Не ухвалюйте доленосних рішень і спокійно проживіть цей непростий період, вже скоро з'являться сприятливі можливості. 

ДІВА

Намагайтеся знайти компроміси, використовуючи енергію коридору затемнень для правильного закладання перспектив на майбутнє. 

ТЕРЕЗИ

У період коридору затемнень подумайте про всі сфери вашого життя. До 5 квітня ви можете обернути будь-яку ситуацію на свою користь. 

СКОРПІОН

Зараз особливо важливо сфокусувати свою увагу на проблемних речах. У вас багато сил та енергії, які дозволять розібратися у всіх питаннях.

СТРІЛЕЦЬ

Гарний час для того, щоб проявити себе у громадській діяльності, політиці чи викладанні. Або зібратися зі старими друзями, згадати найкраще з минулого.

КОЗОРІГ

Спробуйте поринути у свій глибокий внутрішній світ, який закритий для інших, і знайти причини проблем. У вас є всі шанси на їх вирішення. 

ВОДОЛІЙ

Енергія б'є ключем, головне спрямуйте її в потрібне русло. Відповідний час для того, щоб по-новому продемонструвати себе навколишньому світу. 

РИБИ

Ідеальний період для творчої діяльності, отримання консультацій астролога чи психолога, езотеричних практик. Багато Риб відчують прилив ніжності. 

Джерело: ТСН

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up