Головний архітектор Житомира показав дизайн майбутнього "Прозорого офісу"

Головний архітектор Житомира показав дизайн майбутнього "Прозорого офісу"

Світлини з дизайн-проекту внутрішнього простору майбутнього «Прозорого офісу» Юрій Безбородов презентував на своїй сторінці у Фейсбук.

Представлений дизайн-проект внутрішнього простору майбутнього «Прозорого офісу» у Корольовському районі, м. Житомир. Виконавець проекту - дизайн-студіяИнтердизайн, м. Житомир.

Як зазначає головний архітектор, зараз триває робота над проектом прилеглої території з дотриманням всіх сучасних вимог до організації громадських просторів.

Нагадаємо, у приміщеннях Корольовської та Богунської рад планують створити "Прозорі офіси".

 

1
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up