Голова Житомирської ОДА прокоментував затримання начальника департаменту на хабарі та розповів, хто займе його місце

Голова Житомирської ОДА прокоментував затримання начальника департаменту на хабарі та розповів, хто займе його місце

25 січня, підчас щотижневого брифінгу, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко прокоментував затримання на хабарі Миколи Суслика, начальника департаменту охорони здоров’я.

«Дійсно, в четвер, на минулому тижні, було затримано начальника департаменту охорони здоров’я Суслика Миколи Петровича за отриманні неправомірної вигоди в розмірі 120 тис. грн. Найближчими днями відбудеться судове засідання, де буде прийнято рішення про відсторонення Миколи Суслика від займаної посади на термін здійснення досудового розслідування», – сказав голова ОДА.

Віталій Бунечко зазначив, що на даний час департаментом керує заступник Миколи Сулика.

Нагадаємо, цього заступника, Віктора Лучківа, у 2019 році затримали в робочому кабінеті після отримання хабаря – 10 тисяч гривень за «сприяння» у встановленні групи інвалідності.

«Згідно функціональних обов’язків, департаментом охорони здоров’я керує  заступник. Разом з тим, згідно положення, після прийняття рішення про відсторонення Миколи Суслика із займаної посади прийнято рішення про покладання виконання обов’язків на когось із співробітників департаменту», – зазначив Віталій Бунечко.

Також голова Житомирської ОДА розповів про перевірку решти державних коштів, які були виділені області на боротьбу з COVID-19:

«Що стосується перевірки «ковідних» коштів: ми будемо ініціювати перевірку держаудит службою України використання всіх «ковідних» коштів комунальними некомерційними підприємствами, куди скеровувалась відповідна субверція. Відповідний лист буде підписаний сьогодні-завтра.

Хочу сказати ще раз – закон один для всіх. В дійсності як до фахівця до Суслика Миколи Петровича не було жодних нарікань. Разом з тим, факт, який було задокументовано співробітниками СБУ свідчить про те, що не дивячись на посаду, всі рівні перед законом».

Читайте також:

На хабарі затримали директора департаменту охорони здоров`я Житомирської ОДА Миколу Суслика.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (6)
  • Bazil Boiko
    Вор должен сидеть в тюрьмее!
  • людмила морозова
    А що на рахунок зама, чого він продовжує працювати? Там всі такі.
  • Івельженко Олександр
    Сам вор и ставит воров.
  • Yana Shevchuk
    Про рівність скажете тоді як його посадять.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:43 Коростень знову зазнав атаки російськими БпЛА: є поранений, постраждали підприємства інфрастуктури 11:40 У Житомирі відбудеться форум «Урбан Весна 2026» 11:19 З 23:00 26 травня до 24:00 28 травня у Житомирі триватиме дезінфекція водопровідних мереж 11:00 У чому різниця між обовʼязковими і рекомендованими щепленнями? Від читача 09:54 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 10:40 Прокуратурою повернуто Волицькій громаді земельну ділянку для рибогосподарських потреб 10:20 На Житомирщині від початку 2026 року народилося майже дві тисячі дітей 10:00 На Олевщині нетверезий водій автомобіля вчинив ДТП з мотоциклом: керманич та пасажир двоколісника отримали травми photo_camera 09:40 Сили ППО збили 11 ворожих БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 26.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 26 травня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 Відсьогодні стартує Національний тиждень безбар'єрності 17:27 На Житомирщині виявлено грубе порушення правил рибальства зі збитками понад 471 тис. грн photo_camera 17:00 Художньо-креативний проєкт «Воробейки. Голос форм 2026» у Житомирі 16:42 Житомир на Всесвітньому урбаністичному форумі (WUF13) в Баку photo_camera 16:31 «Золото» та «срібло» — у ветеранів Житомирщини: результати чемпіонату Федерації України з веслування на човнах «Дракон» категорії "Незламні" 16:20 Реконструйоване відділення екстреної медичної допомоги КП "Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка" ЖМР відповідає сучасним стандартам безбар’єрності 16:00 У Житомирі затримали грабіжника, який зірвав з шиї чоловіка золотий ланцюжок 15:41 На дорозі Житомир – Чернівці розпочато роботи з реконструкції підходів до шляхопроводу photo_camera 15:20 Схеми незаконного виїзду чоловіків призовного віку викрили на Житомирщині: трьом особам повідомлено про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up