Голів ОСББ Житомира навчали економити ресурси

Голів ОСББ Житомира навчали економити ресурси

Сьогодні, 20 вересня,  в сесійній залі міської ради відбувся семінар «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки фонду енергоефективності» за участю заступника міського голови Сергія Кондратюка, начальника управління муніципального розвитку Артема Ражева, регіонального консультанта в Житомирській області Оксаною Рафальською та голів ОСББ.

Метою проведення семінару є знайомство голів ОСББ з основними функціями Фонду та презентували програму “Енергодім”, яка націлена на зменшення рівня енергоспоживання та викидів СО2 у житловому секторі, тим самим зменшуючи негативний вплив на екологію та термомодернізація власного житла співвласників.

«У Житомирі цього року 54 багатоквартирних будинки ОСББ взяли «теплі кредити» на суму 26 млн.грн., чим набагато зменшили витрати енергоносіїв», - зауважив начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.

Оксана Рафальська розповіла  про основні переваги, які отримають ОСББ після реалізації Програми “Енергодім”,  що передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний». 

Ключове завдання Фонду енергоефективності - допомогти жителям багатоквартирних будинків покращувати свої умови життя, економити на енергоресурсах і менше платити за комунальні послуги.

Нагадаємо, у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді функціонує 312 ОСББ, які включають 371 житловий будинок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up