ГО "Поліський щит" вимагає від прокурора області Любомира Війтовича прозвітувати щодо його повернення на посаду та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину

ГО "Поліський щит" вимагає від прокурора області Любомира Війтовича прозвітувати щодо його повернення на посаду та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину

Голова ГО «Поліський щит» Сергій Ткачук сьогодні, 10 січня, звернувся до Любомира Війтовича із зверненням. 

10.01.2018 року прокурору Житомирської області Любомиру Війтовичу передано звернення голови ГО «Поліський щит» з вимогою не ховатися від громадськості. У зверненні керівнику обласної прокуратури пропонується:

1. Особисто відзвітувати перед громадськістю Житомирської області про усунення недоліків у роботі органів прокуратури Житомирської області (вжиті заходи та досягнуті результати) – надати пояснення по кожній претензії Генерального прокурора Юрія Луценко та інформації НАБУ у бурштиновій справі «Розенблата-Полякова» відносно прокурорів;

2. Пояснити громадськості Житомирської області дивний збіг обставин: призначення на посаду Любомира Війтовича та збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року;

На думку голови ГО «Поліський щит» Сергія Ткачука: «Прокурор області Любомир Війтович має припинити ганебно переховуватися від громадськості, і пояснити своє чудесне повернення на цю важливу посаду. Як за декілька місяців були виправленні численні недоліки, озвучені Юрієм Луценко в червні 2017 року? – Скоро буде місяць, як Любомир Війтович повернувся на посаду, а громадськості не надано жодної інформації. Ми готові в телеефірі поспілкуватися з прокурором області про нелегальний видобуток бурштину; варварське випилювання лісу; видобуток титанових руд та фальсифікацію документів на наступну чергу родовищ; гральні автомати; корупцію у прокуратурі – гіперактивний бізнес і землекористування прокурорських дружин»

У зверненні, ГО «Поліський щит» було акцентовано увагу на наступні факти:

23 червня 2017 року у Житомирі під час міжрегіональної наради, Генеральний прокурор України Юрій Віталійович Луценко висловив декілька суттєвих претензій до діяльності органів прокуратури у Житомирській області, - в тому числі особисто до прокурора Житомирської області Любомира Михайловича Війтовича.

21 липня 2017 року було повідомлено про звільнення першого заступника прокурора Житомирської області Олександра Васильовича Білошицького.

В серпні 2017 року, було знято з посади прокурора Житомирської області Любомира Війтовича.

Активізація правоохоронних органів у бурштиновій справі «Розенблата-Полякова» та кадрові зміни у прокуратурі Житомирської області призвели до суттєвого зменшення нелегального видобутку бурштину восени 2017 року.

13 грудня 2017 року Любомира Війтовича знову було підвищено – призначено на посаду прокурора Житомирської області

Журналісти і громадськість фіксують збільшення обсягів нелегального видобутку бурштину у Житомирській області з кінця грудня 2017 року.

Окрім призначення невідкладної прес-конференції для надання пояснень громадськості, ГО «Поліський щит» також було запропоновано поспілкуватися з експертами в телеефірі.

ГО «Поліський щит» попереджає Любомира Війтовича: У разі бездіяльності в інформуванні громадськості – приховуванні фактів, що становлять явний суспільний інтерес, ми змушені будемо звертатися до Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценко. А також організовувати публічні акції для привернення уваги влади і громадськості до не публічного повернення Прокурора Житомирської області Любомира Війтовича на посаду.

Копія звернення розміщена на сайті організації http://shipol.cx.ua/

Прес-служба ГО «Поліський щит»

 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up